No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zumba, Aerobic aj Rock Body, spoločný športový večer má pomôcť chorým deťom

predvianocny sportovy vecer Rimavska SobotaSpoločne si zacvičiť, zabaviť sa a podporiť pred Vianocami dobrú vec. Také je motto športového večera, na ktorom sa stretnú milovníci Zumby, Aerobicu aj Rock Body. Kedy? Už dnes, 11. decembra, o 18.00 hod. v estrádnej sále rimavskosobotského Domu kultúry. Príďte aj vy urobiť čosi pre seba, aj pre iných.

Ako Rimava.sk informoval organizátor akcie a fitnesstréner  Peter Együd, počas športového večera sa bude cvičiť pod vedením niekoľkých trénerov. Príde Ivan Ligárt so Zumbou, Eni Mihályová so Zumba Toning a svoj talent predvedie aj zumba princezná Fanny Madarászová, ktorá zbiera úspechy po celom svete. "Chýbať nebude ani Step Aerobic s Evelinou Tobarovou a samozrejme tvrdé ale účinné Rock Body pod mojim vedením," avizuje  športový tréner Peter Együd a dodáva, že pozvaní sú aj ďalší hostia, ktorí spestria akčný večer.

Podujatie pripravuje s niekoľkými partnermi. "Nápad usporiadať športový večer uskutočňujem s pomocou partnerskej spoločnosti Isoline a Fitness Muscle Shop. Isoline zabezpečuje pitný režim pre šport a voľný čas. Práve nápoje Sport a Energy budú podávané k prvým sto vstupenkám zdarma," zdôraznil organizátor akcie, podľa ktorého bude aj počas večera k dispozícii špeciálne upravená voda pre športovcov. O ochutnávku zdravého stravovania sa postará Norbi Update. "Verím, že zažijeme príjemný večer a zároveň tak pred Vianocami podporíme onkologicky choré deti," hovorí Peter Együd a pozýva všetkých na športový večer do Domu kultúry.

Viac info aj na Facebook-u.

sportovy vecer Rimavska Sobota

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross