No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ZLATÝ BÝK: K sviatku zamilovaných pripravili špeciálne Valentínske menu

Valentín v hoteli Zlatý býkPríjemný večer vo dvojici, s milovanou osobou, pri skvelom jedle, pri sviečkach, s jedinečnou atmosférou. Valentínske prekvapenia a darčeky môžu mať aj takúto podobu. Darujte si čas strávený jeden s druhým. V najväčšom rimavskosobotskom hoteli Zlatý býk Vám k tomu v polovici februára naservírujú špeciálne zostavené menu. K výnimočným chvíľam predsa patria výnimočne dobré jedlá. Vychutnať si ich tu budete môcť od 13. do 15. februára.

 

kliknite pre zväčšenie

kliknite pre zväčšenie

"Romantika nikdy nevyjde z módy. Skôr naopak, v dnešnej uponáhľanej dobe sú "maličkosti" ako spoločná večera či príjemné posedenie čoraz vzácnejšie," hovorí generálna riaditeľka hotela Zlatý býk Marcela Csendesová o tom, prečo sa rozhodli pripraviť Valentínske menu. Zostavili ho starostlivo, tak, aby bolo skutočným pôžitkom.
Ako predjedlo sa bude podávať lahodná terina z tuniaka s penou Wasabi a s francúzskou bagetkou. Na výber potom budú dve hlavné jedlá. Hostia sa môžu rozhodnúť, či si pochutnajú na filetovanom kuracom steaku s pošírovanou zeleninou a omáčkou Sambal Manis, s ryžou a zemiakovým rösti alebo sa nechajú zlákať bravčovou rolkou v sezamovej kruste s hríbovou omáčkou a grilovanými zemiakmi. Delikatesou na záver bude valentínske tiramisu, sladké potešenie pre chuťové poháriky. Cena špeciálneho menu je 14,90 eur, zahŕňa aj aperitív.

Rezervácie stolov na krásnu romantickú večeru v hoteli Zlatý býk prijímajú už teraz, na telefónnych číslach 0911 755 635, 0902 904 316 alebo e-mailom na [email protected].

Doprajte si príjemný večer s milovanou osobou. Nielen preto, že je Valentín, ale preto, že ten druhý je pre Vás dôležitý...

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross