No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zostať doma a nezostať sám: Organizácia Senior Plus pomáha seniorom aj ich rodinám

Fotografia je ilustračná. Zdroj: freepik.com

Senior plus n.o. je nezisková organizácia, ktorá poskytuje opatrovateľskú službu pre občanov, na riešenie ich nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Organizácia slúži občanom, ktorí sú na pomoc odkázaní, no pomáha aj ich príbuzným. Napomáha tomu aj odborný prístup ich zamestnancov. Služba je založená na dôvernom a priateľskom vzťahu s ľuďmi, ktorým pomáhajú uľahčiť a spríjemniť každý bežný deň života.

Hlavným zmyslom činnosti Senior plus n.o. je profesionálne pomáhať ľuďom, ktorí túto pomoc potrebujú priamo v ich vlastnom domove a rodinnom prostredí. Pobočka v Rimavskej Sobote zastrešuje oba naše regióny a opatrovateľku vám vie poskytnúť v okresoch R. Sobota, Lučenec a Poltár.

Práve preto vyškolený tím odborníkov s vami prekonzultuje služby, ktoré chcete svojej blízkej osobe zabezpečiť a následne vyšle odborného zamestnanca k členovi vašej rodiny, ktorý si vyžaduje neustálu starostlivosť. Opatrovateľom sa môže stať aj rodinný príbuzný na pracovný pomer, ak má splnené potrebné vzdelanostné podmienky.

Opatrovateľ sa u klienta postará o hygienu, stravovanie, pitný režim, vyprázdňovanie, obliekanie, vyzliekanie, mobilitu, sprievod pri chôdzi alebo polohovaní, alebo tiež zabezpečí nákup, varenie, celkovú starostlivosť o domácnosť, sprevádza klienta k lekárom alebo pri vybavovaní úradných záležitostí.

Pobočku nájdete na ulici Hviezdoslavova 3, 979 01 Rimavská Sobota počas otváracích hodín:
Po – Pia: 08:00 – 12:00 | 12:30 – 15:00
So – Ne: Zatvorené

Kontaktovať môžete aj regionáleho manažéra Daniela Štítnického na e-mail: [email protected] alebo aj telefónnom čísle: 0911 808 338.
Podrobné informácie a cenník nájdete NA TOMTO ODKAZE.

PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross