No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Potrebujete počítač so zárukou aj nízkou cenou? Skúste repasované stroje

23. marca 2018 |  | 

repasované počítačeVáš počítač už zďaleka nieje tým, čím bol, keď ste si kupovali? Stále pády systému, príliš veľký hluk a prehrievanie sa stali súčasťou vašej každodennej práce a jeho výkon už dnes sotva postačuje na bežné veci? Čo s tým, treba hneď kúpiť nový počítač? To  znamená investíciu niekoľkých stoviek EUR. Čo ale v prípade, ak hľadáte slušný a spoľahlivý notebook či stolový počítač, ale nechcete naň minút dva mesačné výplaty?

Výhody repasovaných počítačov

  • značkové stroje, kvalitné komponenty
  • kompletne vyčistené, preinštalované, vyskúšané
  • dvojročná záruka, ako pri novom
  •  nižšia cena, ako podobne výkonný nový počítač
Existujú riešenia bez toho, aby ste riskovali so sľubmi neznámeho predajcu niekde na internetovej inzercii, alebo bazári?

Máte tu samozrejme dve možnosti. Jednou z nich je dokúpiť si nové hardvérové vybavenie pre váš starý počítač. Toto je však riešenie, ktoré jemne pomôže, ale je to stále len vylepšovanie niečoho starého, čo už má to najlepšie za sebou. Tou druhou možnosťou je zlatá stredná cesta. Kúpa  repasovaného počítača. Repasovaný počítač pochádza vo väčšine prípadov z operatívneho leasingu, kde ho mala firma prenajatá  od leasingovej spoločnosti. Napríklad na stránke BigON.sk nájdete širokú ponuku takýchto počítačov s overenou históriou. A čo je dôležité, s dvojročnou zárukou, rovnakou ako pri novom počítači a pritom za výrazne menej peňazí.

Kompletnú ponuku repasovaných počítačov si viete pozrieť tu...

Čo to ale vlastne repasovaný počítač je a aké výhody v sebe schováva?

Ide o značkové počítače, ktoré  bol prioritne využívané na pracovné účely vo firmách ako sú banky a úrady. Ak vyprší doba prenájmu v operatívnom leasingu (vo väčšine prípadov do dvoch rokov) tento počítač sa od zákazníka leasingovej spoločnosti vezme a dá sa mu nový. Tento „starý počítač“ sa následne kompletne vyčistí, preinštaluje sa na ňom operačný systém a kompletne sa na ňom otestuje všetok hardvér. Ak je to potrebné, niektoré súčiastky sa vymenia za nové a potom ide počítač opäť na predaj. V ponuke sú niekedy aj prakticky nové stroje, ktoré slúžili len krátkodobo, napríklad ako predvádzacie modely.

repasované počítačeNespornou výhodou tohto riešenia je, že sa takto dostávate k počítaču, ktorý je v podstate v stave nového počítača, no za zlomok jeho ceny. Napríklad na spomínanej stránke BigON.sk k takémuto počítaču získavate aj plnú záruku dvoch rokov ako je to u nového počítača, možnosti nákupu na splátok a široký výber v kategóriách pre študentov, firmy, pokročilých užívateľov a tak ďalej.

Ak teda chcete kvalitný počítač, ktorý vám dobre poslúži niekoľko najbližších rokov, no nechcete investovať príliš vysokú sumu, je pre vás repasovaný počítač ideálnou možnosťou. Získavate počítač, ktorý bol vyrobený pre firemné účely, takže ide o mimoriadne kvalitne spracované zariadenie s cenou, za ktorú by ste sťažka kúpili nový počítač. Na Slovensku nájdete viacero dodávateľov týchto počítačov, ktorí vám poskytujú aj určité garancie, záruky a servis. Najznámejšou z nich je už spomínaný BigON.sk, ktorý má za sebou už 10 ročnú históriu a kvalitné služby, ktoré už využili tisíce zákazníkov.  Okrem dvojročnej záruky vám ponúkajú aj 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru, rýchle doručenie a stabilnú podporu.  Nemusíte sa tak obávať toho, že kupujete mačku vo vreci.

Ak teda hľadáte notebook či stolový počítač pre študenta, do domácnosti, spoľahlivého "pracanta", skúste rozmýšľať ekonomicky a zvážte kúpu repasovaného stroja.

Reklamný článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross