No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ruksak alebo kabelka? Čo je lepšie do mesta?

14. júna 2021 |  | 

Keďže nám už situácia konečne dovoľuje ísť do mesta, môžeme sa vyparádiť a užiť si pekný večer, romantickú večeru, zaujímavú prehliadku alebo pútavé vystúpenie.

Mestský život je plný kultúrnych a spoločenských podujatí, vďaka čomu sa vieme lepšie uvoľniť a prežiť zaujímavé momenty v spoločnosti. S príjemnou spoločnosťou, fľašou dobrého vína a v peknom prostredí sa vieme uvoľniť a cítiť sa dobre bez ohľadu na okolnosti.

Pri predstave takéhoto príjemného večera asi každého napadne, ako sa obliecť. Všetci sa chceme počas takýchto príjemných momentov cítiť dobre, sebavedomo a atraktívne. Ideálne je siahať po kúskoch, v ktorých sa cítite dobre, no zároveň by vás nemali obmedzovať pri zábave. Skvelou voľbou sú napríklad šaty alebo elegantné košele. Môžete zvoliť aj extravagantnejšie kúsky, ak sa v nich cítite dobre a atraktívne.

Kedy je vhodné zvoliť kabelku?

Kabelka je ideálnou voľbou do mesta na párty, večeru, či spoločenské podujatie. Ak si chcete večer vyraziť, mali by ste určite voliť niektorú z menších neutrálnych kabeliek, ideálne v cross body strihu. Je praktická, pri tanci ju nemusíte odkladať a rovnako sa vám do nej zmestí všetko potrebné. Kabelka je tiež vhodná aj na každodenné nosenie do mesta počas pracovných stretnutí, keď so sebou potrebujete mať viacero dokumentov. V tomto prípade voľte niektorú z väčších elegantných variantov.

Voľba správnej dámskej kabelky môže byť niekedy naozaj náročná. Vždy je potrebné vyberať podľa vašich preferencií, predovšetkým čo sa týka veľkosti. Dizajn odporúčame vybrať čo najjednoduchší, aby sa vám kabelka dobre kombinovala. Veľmi dôležitými kritériami sú aj materiál a prevedenie, ktoré ovplyvňujú priamo životnosť kabelky. Zamerajte sa aj na vnútorné usporiadanie, ktoré vám umožní zaužívať si systematickú organizáciu vašich vecí.

Kedy zvoliť ruksak?

Ruksak je ideálny nielen pre mladšie generácie. Moderné elegantné ruksaky sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Môžu byť skvelou voľbou do klubu, práce, školy, ale aj na výlet. Práve ich variabilita a pohodlnosť nosenia sú veľkou výhodou oproti bežnej kabelke. Hodia sa ku všetkým štýlovým outfitom, a tak ich viete skombinovať s obrovským množstvom variácií.

Priestrannejšie ruksaky sú vhodné na bežné nosenie do práce alebo do školy, prípadne na výlet po mestských kultúrnych pamiatkach. Nabalíte do nich všetko potrebné a pokiaľ zvolíte kúsok v neutrálnej farbe, môžete ho skombinovať s akýmkoľvek outfitom. Zároveň so sebou prinášajú aj zdravotné benefity, pokiaľ pri nosení veľkej záťaže rozložíte sily na obidve plecia. V tomto aj spočíva základná výhoda oproti klasickej kabelke. Ak na bežnej báze so sebou nosíte veľa vecí, ruksak môže vyriešiť vaše problémy s bolesťou chrbtice.

Malé ruksaky sú zasa opäť vhodné napríklad na párty alebo len tak do mesta. Je teda len na vás, aký štýl oblečenia nosíte a rovnako koľko vecí potrebujete a aký je váš plán v meste. V súčasnosti sú veľmi obľúbené aj ľadvinky, ktoré môžete kombinovať k elegantným aj športovejším outfitom. Ponúkajú ich rôzne značky v rôznych cenových kategóriách a tiež ide o nesmierne variabilný a praktický kúsok do vášho šatníka.

Zdroj obrázka 1: New Africa / Shutterstock.com

Zdroj obrázka 2: progressman / Shutterstock.com


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross