No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lililand – Raj pre deti – prináša letné zľavy na organizované oslavy

9. júna 2024 |  | 
Zdroj: Tv Rimava

RIMAVSKÁ SOBOTA – Lililand, najväčšie detské centrum v Rimavskej Sobote, pravidelne organizuje zábavné a tematické podujatia pre všetky deti. Posledným z týchto podujatí bol fantastický deň detí, ktorý sa konal uplynulý víkend. Lililand však nie je len o špeciálnych príležitostiach; je to miesto, kde sa deti môžu každý deň stretnúť so svojimi obľúbenými hrdinami, ako sú maskoti, transformer, či Superman.

Nezabudnuteľné chvíle plné zábavy

Lililand ponúka deťom nespočetné množstvo možností na zábavu a dobrodružstvo. Vo vnútornej herni nájdu trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény a množstvo hračiek a herných zábavných strojov. Každý kút je naplnený smiechom a radosťou, pričom deti si môžu do sýtosti užiť každý jeden moment.

Nedávna návšteva s kamerou nám ukázala, že Lililand je skutočným rajom pre malých dobrodruhov. Pri našej návšteve sme stretli Supermana, ktorý deti najskôr vytancoval v bublinkách a neskôr im vyrábal zvieratká z balónov.

Pohodlie a oddych pre rodičov

Zatiaľ, čo sa deti môžu hrať a užívať si svoje nezabudnuteľné chvíle, rodičia si môžu dopriať zaslúžený oddych. Lililand ponúka pohodlné posedenie, kde si dospelí môžu vychutnať lahodnú kávičku, čerstvé palacinky alebo výbornú pizzu. Všetko je prispôsobené tak, aby si rodiny mohli užiť spoločný čas bez stresu a s maximálnym komfortom.

Zdroj: TV Rimava

Oslava v Lililande

Zábavné centrum je zárukou, že každý člen rodiny si príde na svoje. A keďže každé dieťa si zaslúži poriadnu narodeninovú oslavu, Lililand prináša na organizované oslavy letné zľavy.

Príďte sa presvedčiť sami, že Lililand je miesto, kde sa sny detí stávajú skutočnosťou a rodičia si môžu oddýchnuť.

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.
V prípade záujmu o detskú oslavu, či návštevu akcie nás
neváhajte kontaktovať na t. č. 0910 707 026 alebo na e-mail: [email protected].


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross