VIDEO/MŠK: V poslednom domácom zápase diváci gól nevideli

26. mája 2013 | |  | |

msk-michalovceDruholigoví futbalisti MŠK Rimavská Sobota remizovali v poslednom domácom zápase sezóny s Michalovcami 0:0. Futbalistov prišlo v netradičnom nedeľňajšom termíne podporiť viac ako 300 divákov. S fanúšikmi sa spolu s hráčmi po zápase rozlúčil aj tréner MŠK Branislav Mráz, ktorý by mal pravdepodobne presedlať do corgoňligového tímu v Zlatých Moravciach. Ak k tomu dôjde, Mráz by podľa jeho slov mal zmluvu podpísať v najbližších dňoch.

V prvej desaťminútovke 32. kola II. ligy boli aktívnejší hostia, ale Kunca domáceho brankára Kostolanského neprekonal. Potom prevzali iniciatívu domáci, najväčšiu šancu mal v 38. min Labun, ktorý hlavičkoval po prihrávke Pribulu tesne nad. Ešte pre prestávkou vytlačil michalovský brankár strelu Rubinta na roh. V druhom polčase boli tiež aktívnejší hráči R. Soboty, ale výraznejšiu šancu si nevypracovali a body si so súperom delili.

Posledný zápas sezóny odohrajú futbalisti MŠK v sobotu, 1. júna, v Dubnici nad Váhom.