No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TV Rimava: Deti si opäť mohli užiť chvíle zábavy v evanjelickom letnom tábore

11. júla 2023 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Evanjelický cirkevný zbor v Rimavskej Sobote zorganizoval denný detský tábor, ktorého témou boli biblické remeslá.

Zábavu a oddych v evanjelickom letnom tábore si deti užívajú už 15 rokov. "Cítili sme to tak, že sme chceli leto otvárať v takomto krásnom kresťanskom cirkevnom prostredí, kde sa snažíme deťom pomôcť, aby hľadali svoje priateľstvá a snažíme sa im vštepovať kresťanské hodnoty, takisto je pre nás dôležité, aby sa venovali aj pohybovým činnostiam," uviedla pre TV Rimava zborová farárka Viktória Lisáková.

Článok pokračuje pod reklamou


Jedným z hlavných cieľov denného tábora je, aby si deti spoločne užívali čarovné prostredie fary, nadväzovali nové priateľstvá a hlavne strávili dni plnohodnotne bez mobilov. "Zameriavame sa aj nato, aby si každý našiel nového priateľa, aby sa tu deti dobre cítili, odložili mobily boli na čerstvom vzduchu a zažili prostredie kostola z iného uhla pohľadu. Máme tu rôzne zoznamovacie a zábavné aktivity, chceme aby sa deti odviazali z akejsi papučovej kultúry a vyšli do sveta," dodala Lisáková.

Pozrite si reportáž TV Rimava:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross