No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TV Rimava: Klub abstinentov v Rimavskej Sobote oslávil prvé výročie a zriadil informačné stredisko

2. mája 2023 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rimavskosobotský A-klub nedávno oslávil svoje výročie. Počas tohto roka sa im podarilo zriadiť informačné stredisko, kde členovia klubu priniesli množstvo nových nápadov.

Klub abstinentov A-klub založil pred deviatimi rokmi v Tornali Aladár Káli spolu so svojimi priateľmi. Po rokoch skúseností rozšírili svoju činnosť aj do Rimavskej Soboty. "Náš klub v Tornali sme založili preto, aby sa abstinenti mali možnosť stretávať. Na základe tejto našej koncepcie sme 5. marca minulého roka otvorili aj A-klub Rimava v Rimavskej Sobote. Od tej doby sme otvorili už ďalšie pobočky vo Veľkom Krtíši, Rožňave, Košiciach a čoskoro otvárame aj v Bratislave," uviedol pre TV Rimava Aladár Káli.

Článok pokračuje pod reklamou


Popri otvorení ďalších pobočiek zažili členovia klubu počas roka množstvo zaujímavých podujatí a aktivít. "Fungovanie bolo pestré, zaujímavé a ja si myslím, že pre tých, ktorí tvoria členskú základňu, to bolo veľmi pozitívne preto, že každý abstinent vie, že odliečiť sa je len prvá etapa. Omnoho dôležitejšie je takzvané doliečovanie a udržať sa v tom čistom životnom štýle a v tom maximálne nápomocné boli všetky podujatia, ktoré sme robili v rámci klubu," dodal predseda A-klubu.

Pozrite si reportáž TV Rimava:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross