No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TV Rimava: Tomi KID Kovács navštívil základnú školu v Rimavskej Sobote

27. apríla 2023 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Základná škola Štefana Marka Daxnera privítala vzácneho hosťa. Svojou návštevou ju poctil Tomi KID Kovács.

Základná škola Š. M. Daxnera sa pred dvomi rokmi zapojila do výzvy tréneri v škole. "S veľkým nadšením som na projekt reflektoval, nakoľko pozostáva z toho, že deti trénuju netradičným spôsobom a netradičnými prvkami na hodinách telesnej výchovy s profesionálnymi trénermi. Okrem toho bol význam projektu aj materiálny a kvôli tomu sme sa do neho aj hlásili. Išlo o to, že sme dostali veľmi veľa pomôcok na telesnú výchovu. Lopty, kuželky, prekážky, prechádzací tunel a od toho sa odvíja aj samotná hodina. Deti cvičia na hudbu, cvičia s týmito pomôckami a je o úplne super," uviedol pre TV Rimava riaditeľ školy Peter Černý.

Článok pokračuje pod reklamou


Tomi KID Kovács dlhodobo podporuje mladé športové talenty a stal sa ambasádorom projektu. Žiakov školy tiež potešil svojou návštevou. "Deti sú naša budúcnosť a potrebujú mať nejaké vzory, pre mňa to bol môj otec. Dnešné deti treba motivovať k športu a možno ich trošku potlačiť tým správnym smerom. Keď treba pomôcť deťom som hneď v prvej línii a vždy budem," povedal Tomi KID Kovács.

Pozrite si reportáž TV RImava:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross