No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ – Vážna dopravná nehoda za Rim. Sobotou: Osobné auto sa zrazilo s kamiónom

BAKTA – Dnešný deň poznamenala vážna dopravná nehoda osobného auta a kamióna.

"Ide o dopravnú nehodu osobného a nákladného motorového vozidla na ceste 1/16 v smere z časti Bakta na mesto Rimavská Sobota so zakliesnenou jednou osobou. Príslušníci Hasičského a záchranného zboru vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného automobilu a odovzdali ju Zdravotnej záchrannej službe na ďalšie ošetrenie," informoval Miroslav Fungáč z oddelenia Operačného riadenia a Integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej pokračoval, havarované vozidlá príslušníci zabezpečili proti vzniku požiaru. "Cesta I. triedy 1/16 je v oboch smeroch uzatvorená. Polícia na mieste udalosti," dodal.

Aktualizované: Úsek je už prejazdný.


AKTUALIZOVANÉ 2. – 1. 2. o 14:50: Ako priblížila polícia, k dopravnej nehode došlo na ceste I/16 v okrese Rimavská Sobota. "Podľa predbežných zistení z miesta nehody, dostala 32-ročná vodička osobného auta s vozidlom pravdepodobne šmyk, následkom čoho došlo k zrážke s nákladným autom. Po náraze malo osobné auto odhodiť do zvodidiel a následne ešte došlo k zrážke s ďalším nákladným autom. Vodička osobného auta bola z miesta nehody so zraneniami prevezená do nemocnice," doplnila s tým, že nehoda je v štádiu objasňovania.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross