No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALITA: Dôležité upozornenie pre vodičov. Zmena v doprave na turbookružnej križovatke

Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA  – Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva PZ v Rimavskej Sobote upozorňuje vodičov, že od dnešného večera (16. mája) v čase medzi 17.-tou až 18.-tou hodinou dôjde k zmene dopravného značenia na turbokruhovej križovatke na Sobôtke.

Táto zmena je súčasťou druhej etapy výstavby, počas ktorej sa bude frézovať a asfaltovať vrchná vrstva asfaltu od križovatky až po výjazd na smer Lučenec.

Článok pokračuje pod reklamou


S touto zmenou prichádza aj úprava usmernenia dopravy. "Jazdiť sa bude po novovyasfaltovanej časti. Doteraz bola križovatka usmerňovaná tromi semaformi. Avšak, vzhľadom na otvorenie výjazdu z centra mesta Rimavskej Soboty, budú dopravu usmerňovať semafory z každej strany - z Koších, Lučenca, Hnúšte a z centra mesta," uviedol pre Rimava.sk dopravný inšpektor Peter Lajgút.

Polícia aj naďalej apeluje na vodičov, aby rešpektovali svetelné značenie a dodržiavali zvislé aj vodorovné dopravné značenie a svetelnú signalizáciu. "Tiež je dôležité dodržiavanie povolenej rýchlosti a venovanie zvýšenej pozornosti pracovníkom pohybujúcim sa v okolí vozovky," dodáva dopravný inšpektor.

Táto etapa výstavby by mala byť ukončená do konca mesiaca, pričom dĺžka tejto etapy výstavby môže byť ovplyvnená poveternostnými podmienkami.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross