No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Pri zrážke osobného auta s kamiónom vyhasol ľudský život

Zdroj: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

TISOVEC/DIELIK – Pri vážnej dopravej nehode pri Tisovci prišiel dnes (8. novembra) o život 65-ročný vodič osobného auta.

Záchranné zložky zasahovali pri nehode osobného motorového vozidla a nákladného auta. Nehoda sa stala v lokalite sedla Dielik.

Článok pokračuje pod reklamou


AKTUALIZOVANÉ 8. novembra o 11:20: Ako na svojom Facebooku uviedla polícia, k vážnej dopravnej nehode došlo dnes dopoludnia na ceste vedúcej z Tisovca cez horské sedlo Dielik, asi jeden kilometer za Tisovcom v smere na Muráň.

"Nehoda si vyžiadala zásah všetkých záchranných zložiek a úplné uzavretie cesty. Podľa predbežných informácií z miesta nehody z doposiaľ nezistených príčin prešlo osobné motorové vozidlo Citroen do protismeru, kde sa zrazilo s nákladným autom. Pri zrážke zahynul 65-ročný vodič Citroenu," znelo v oficiálnom stanovisku polície.

DOPLNENÉ 9. novembra o 11:14: Podľa informácií polície, škody na kamióne boli vyčíslené na 8-tisíc eur a na Citroene 2-tisíc eur. Dychová skúška vodiča kamiónu bola negatívna.

"Polícia začala v súvislosti s nehodou trestné stíhanie za prečin usmrtenia. Do konania boli pribratí znalci z odboru cestnej dopravy a z odboru zdravotníctva. Nehodu ďalej vyšetrujeme. Cesta II/531 medzi Tisovcom a Muráňom bola v dôsledku tejto nehody dňa 8. 11. v čase od 9.00 hod. do 13.25 hod. neprejazdná," doplnila polícia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross