No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Posun vo vyšetrovaní tragédie, pri ktorej prišla o život žena aj jej dieťa. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie

VEĽKÝ LOM – Nešťastie, ktoré sa stalo v obci pri Veľkom Krtíši v stredu (8. novembra) podvečer, si vyžiadalo život matky a jej ročnej dcéry.

Telo nebohej ženy sa našlo v stodole, kde pred časom spáchal samovraždu jej partner. Mladá žena mala ťažko niesť jeho odchod, o čom svedčia aj jej príspevky na sociálnej sieti, v ktorých neustále písala o svojom trápení, depresiách a myšlienkach na samovraždu.


K TÉME: Žena o život pripravila ročnú dcérku, neskôr spáchala samovraždu.


Článok pokračuje pod reklamou


Žena mala vziať život najprv svojej dcérke a potom spáchať samovraždu na rovnakom mieste, ako to v máji tohto roka urobil jej nebohý priateľ. Ako pre portál Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, polícia už v prípade začala trestné stíhanie.

"Krajský vyšetrovateľ začal v tejto veci trestné stíhanie pre obzvlásť závažný zločin vraždy," potvrdila Kováčiková.

DOPLNENÉ o 13:25: Ako ďalej informovala hovorkyňa, po vykonaných prvotných procesných úkonoch na mieste udalosti začal krajský vyšetrovateľ trestné stíhanie. "V rodinnom dome v obci Veľký Lom, v okrese Veľký Krtíš bolo nájdené bez známok života telo ani nie ročného dieťaťa, pričom ide o podozrenie, že jeho smrť zavinila iná osoba. V hospodárskej budove vedľa domu bola nájdená mŕtva aj 24-ročná matka dieťaťa. Presná príčina smrti dieťatka, ako aj 24-ročnej ženy sú predmetom skúmania súdnych znalcov z odboru zdravotníctva," dodala Kováčiková s tým, že vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony nie je možné poskytovať žiadne podrobnejšie informácie.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross