No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri zrážke s autom vyhasol život mladého motorkára

Zdroj foto: Polícia Slovenskej republiky

KOŠICE – Na križovatke ulíc Trieda SNP a Popradská v Košiciach došlo v utorok (18. júna) k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej, žiaľ, vyhasol mladý život motorkára.

Ako informuje polícia, podľa doterajších zistení, 30-ročný vodič z okresu Revúca viedol motocykel značky Yamaha po Triede SNP, v smere jazdy od Festivalového námestia na Ipeľskú ulicu. V úrovni križovatky s Popradskou ulicou došlo k zrážke s autom značky Range Rover, ktoré viedla vodička z Košíc.

"Vodič motocykla pri dopravnej nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Vodička, podľa predbežnej lekárskej správy, pri nehode utrpela ľahké zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 7 dní," priblížili policajti s tým, že alkohol u vodičky zistený nebol a u motorkára bola nariadená pitva.

Článok pokračuje pod reklamou


Na miesto nehody bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Počas dokumentovania dopravnej nehody bol úsek uzavretý a policajti riadili cestnú premávku.

"Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej dopravnej nehode došlo a čo bolo jej príčinou, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania," doplnili muži zákona.

Zároveň apelujú na všetkých účasníkov premávky, aby sa na cestách správali zodpovedne, dodržiavali dopravné predpisy, neriskovali a dávali na seba pozor.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross