No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Šimkove trestné oznámenie za podvod na služobnom aute polícia odmietla

Trestné oznámenie rimavskosobotského primátora Jozefa Šimka na neznámeho páchateľa za neoprávnené používanie služobného motorového vozidla polícia odmietla. Informáciu pre Rimava.sk potvrdila banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková. "Toto oznámenie sme preverovali, zisťovali sa bližšie informácie a počas tohto preverovania sa podozrenie zo spáchania trestného činu nepotvrdilo," uviedla pre Rimava.sk Vašková.

Nové vedenie mesta sa domnieva, že niekto zrejme natočil kilometre na tachometri Škody Superb, ktorú používal bývalý primátor, pretože je na nej najazdené veľké množstvo kilometrov. Na aute bolo za necelé dva roky na primátorovom aute najazdených približne 174.000 kilometrov.

Primátora Jozefa Šimka informácia o odmietnutí trestného oznámenia zaskočila a rozhorčila, dozvedel sa ju až od nás. Ako povedal, celú vec musí zvážiť a potom sa k nej vyjadrí.

Exprimátor Štefan Cifruš nechcel záležitosť ohľadom služobného auta komentovať. Ako povedal, vyjadroval sa už pri podaní trestného oznámenia. "Poškodením môjho dobrého mena súčasným primátorom aj médiami vec uzavretá určite nie je," povedal pre Rimava.sk Cifruš a zložil.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross