No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tínedžerku, ktorá napadla muža otváracím nožíkom, vzali do väzby a obvinili

LUČENEC – Nešťastná udalosť sa stala v piatok (26. januára) podvečer na Jána Chalúpku v Lučenci, blízko Gymnázia Boženy Slančíkovej Timravy.

Podľa informácií TV JOJ sa incident odohral v opustenej budove, kde sa v tom čase nachádzala partia mladých dievčat a tiež napadnutý Jaroslav, ktorého jedna z tínedžeriek bodla otváracím nožíkom do hrudníka v oblasti životne dôležitých orgánov.

Článok pokračuje pod reklamou


32-ročný muž so zraneniami prešiel ešte niekoľko desiatok metrov, kde spadol na zem a všimol si ho okoloidúci muž, ktorý privolal pomoc. Jaroslava v kritickom stave transportovali vrtuľníkom do banskobystrickej nemocnice, no momentálne je mimo ohrozenia života.

Mladistvému dievčaťu bolo vznesené obvinenie za zločin ublíženia na zdraví a bol spracovaný návrh na vzatie obvinenej do väzby. Študentku tak policajti eskortovali do Ústavu na výkon väzby.

Rozhodnutie ale doposiaľ nie je právoplatné, pretože obhajoba zahlásila sťažnosť, rozhodovať tak bude Krajský súd v Banskej Bystrici. V priebehu ďalšieho vyšetrovania bude určite do konania pribratých viacero znalcov, a to z oblasti zdravotníctva, farmácie a ich úlohou bude aj vyšetriť duševný stav mladistvej osoby.

Pozrieť si môžete reportáž regionálneho štábu TV JOJ od 06:06 min.:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross