No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V nemocnici po včerajších napadnutiach ošetrili troch ľudí, polícia prípad stále rieši

RIMAVSKÁ SOBOTA - V utorok podvečer v priebehu polhodiny došlo k dvom rôznym napadnutiam starších mužov v Rimavskej Sobote. Polícia podľa našich informácií prípad ešte stále rieši.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako pre Rimava.sk povedala hovorkyňa záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová, k obidvom mužom bola vyslaná posádky ZZS. "V oboch prípadoch išlo o údajné napadnutie. Zranení utrpeli úraz hlavy a boli po ošetrení transportovaní do nemocnice," priblížila.

Podľa slov Jany Fedákovej, hovorkyne sietí ProCare a Svet zdravia, ošetrili zdravotníci v nemocnici v Rimavskej Sobote troch pacientov. "Všetci utrpeli ľahšie zranenia. Dvaja pacienti boli ošetrení ambulantne a odoslaní do domáceho liečenia, tretí mal ostať v nemocnici na pozorovanie, hospitalizáciu však odmietol,“ povedala Fedáková. Ako sme sa ďalej dozvedeli, dvaja pacienti mali zlomené nosy a ľahké zranenia.

Podľa slov Mária Bónu z Krajského riaditeľstva policajného zboru v Banskej Bystrici, polícia na tomto prípade pracuje. "Momentálne zoskupujeme materiál a hľadáme svedkov. Máme fotografie od ľudí a aj zo sociálnych sietí," vysvetlil Bóna.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross