No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Šialená naháňačka s policajtmi, vodič pod vplyvom drog išiel miestami aj rýchlosťou 240 km/h

7. júna 2022 | |  | 

Včerajšej spoločnej dopravnej akcie v okrese Lučenec sa zúčastnili aj policajti Diaľničného oddelenia zo Žiaru nad Hronom. Pri výkone služby zastavovali vodiča, ktorý výrazne prekročil najvyššiu povolenú rýchlosť v obci Kalinovo. Vodič vozidla na výzvy polície nereagoval a policajtom začal unikať. Hliadke sa vodiča podarilo zastaviť v Hájnačke, teda v okrese Rimavská Sobota.

Ako ďalej uviedli policajti, vodič bol na mieste obmedzený na osobnej slobode. „Na zistenie prípadnej prítomnosti alkoholu či iných látok v organizme vodiča, bol u neho nariadený odber krvi a iného biologického materiálu. Predbežné výsledky toxikologického vyšetrenia potvrdili prítomnosť omamných a psychotropných látok, amfetamínu a metamfetamínu,“ uviedla polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


Pre ďalšie konanie v tejto veci budú podľa slov policajtov dôležité aj vyjadrenia znalcov. „V prípade vodiča, ide o 33-ročného muža z okresu Lučenec. Na mieste bola vykonaná aj prehliadka vozidla, nakoľko mali lučeneckí kriminalisti podozrenie na drogovú trestnú činnosť,“ dodali.

Rýchlosť počas naháňačky miestami presiahla 240 km/h.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross