No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zdá sa mi skvelé, ak by si človek naozaj našiel lásku práve v televízii, hovorí Jennifer z Ruže pre nevestu

27. marca 2024 | | | |  | 
Zdroj: TV Markíza

Jennifer Hrušková, účastníčka reality šou Ruža pre nevestu, pochádza z nášho regiónu a má 28 rokov. Narodila sa síce v Hnúšti, kde do svojich 9-tich rokov aj žila, no neskôr sa spolu s rodinou presťahovali do Tisovca. Tam aj vyrástla.

Šesť rokov žije vo Švajčiarsku, kam odišla za svojím otcom a pracuje tam ako manažérka predajne. Tmavovláska sa dokonca objavila aj vo švajčiarskej verzii tejto reality šou. Podľa jej slov by jej vysnívaný partner mal mať dobré srdce, charakter, charizmu a zmysel pre humor.

“Študovala som na konzervatóriu v Topoľčanoch. Viem, že doteraz to bolo moje najlepšie rozhodnutie v živote. Ďalšie rozhodnutie bolo, že som pred šiestimi rokmi odišla zo Slovenska. Nie preto, žeby som Slovensko nemala rada, to vôbec. Milujem ho, ale chcela som zažiť niečo iné. Vždy ma to ťahalo von a zahraničie ma spravilo veľmi silnou. Prežila som veľa pádov aj vzletov. A musím povedať, že to zo mňa spravilo bojovníčku,” začína svoje rozprávanie účastníčka reality šou.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako sama povedala, miluje beh v horách, ale najväčšou záľubou a láskou je pre ňu jej rodina. Medzi jej záľuby patrí spev a divadlo. “Spev a hudba ma robia spokojnejšou a šťastnejšou. Milujem sa smiať a zabávať, to je tiež jedna z mojich záľub, rada si zo seba robím srandu. Vo všeobecnosti milujem pozitívne naladených ľudí, ktorí sú za každú srandu a nie sú vždy vážni,” dodáva Jennifer. 

Jennifer má rada úprimnosť

“Každý človek by mal byť úprimný a nebáť sa povedať svoj názor. Radšej krutá pravda ako lož. Pre mňa je podstatné, aby sa človek mal rád, pretože ak sa nemá rád, nebude vedieť nikdy nájsť to pravé. A často sa stáva, že si pritiahne k sebe to negatívne, takže treba myslieť pozitívne a mať sa rád.” Jennifer si dokonca nechala vytetovať citát: Ten, ktorého hľadáš, si ty.

A čo ju motivovalo k prihláseniu sa do reality šou? 

“Mám už 28 rokov a stále som tú pravú lásku nenašla. Zdá sa mi skvelé, ak by si človek naozaj našiel lásku práve v televízii. Bolo by to veľmi vtipné, ak by sme raz našim deťom hovorili: 'Viete, kde sme sa spoznali? V šou!' Celá myšlienka sa mi zdá zaujímavá a samozrejme, je to pre mňa výzva, keďže nie som ten typ, ktorý o chlapa bojuje,” hovorí Jennifer s úsmevom.

Svoje nadšenie z výberu do televíznej relácie vôbec neskrývala, no pociťovala aj znepokojenie. "Samozrejme, mala som trochu obavy, no zároveň som sa tešila. Moje pocity, keď sme prišli na miesto natáčania, boli úplne pozitívne, vila je nádherná a má úžasný bazén.”

Ako sama účastníčka hovorí, vo vile sa jej žilo dobre, mala dobré spolubývajúce a veľa sa nasmiali. "S ostatnými dievčatami je to tiež super. Samozrejme, že niekedy proste nezhody nastanú. A keďže ja som priamy typ, tak tie problémy riešim, aby bol pokoj vo vile. Nie som ten typ, ktorý rozpráva na rozhovoroch niečo a potom robí niečo iné. Takže niekedy bola atmosféra trošku dusnejšia. Ale baby boli celkovo super a viacej času sa smejeme, ako hádame," dodáva.

Článok pokračuje pod reklamou


A čo hovorí na ženícha, ktorý si spomedzi dievčat vyberá tú pravú? "Radko má neskutočnú charizmu, vie, ako sa na ženu pozrieť, ako sa jej pozerať do očí. Je vtipný a vie, čo od života chce," opísala jedna z neviest.

Domov sa vracia rada

Jennifer má aj napriek životu v zahraničí svoj domov stále rada a na Slovensko, či na náš samotný región, nezanevrela. "Je to moj rodný kraj, vždy keď sa vraciam, cítim v mojom srdci domov, milujem to tu. Milujem naše hory, našu prírodu, vždy sa mi tlačia slzy do očí, keď musím odísť," dodáva na záver.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross