No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Fašiangy v Dome osvety

30. januára 2023 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Gemersko-malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, kultúrna inštitúcia Banskobystrického samosprávneho kraja, organizovalo v sobotu (28. januára) podujatie Fašiangy v Dome osvety v Rimavskej Sobote.

Na návštevníkov čakal bohatý kultúrny program a príjemné chvíle v novozrekonštruovaných priestoroch, ktoré sú dokonalým doplnkom pre rôzne podobné podujatia.

Článok pokračuje pod reklamou


V programe sa predstavili účinkujúci ako napríklad fujarista Dušan Ceber, FS Háj a Ženská spevácka skupina FSk Lieščina z Rimavskej Soboty, Ženská spevácka skupina, heligonkári Miriam Lásková, Kristián Pockľan, Viktor Brádňanský z FS Vepor z Klenovca, heligonkári Juraj Krahulec st. z Kokavy nad Rimavicou, Peter Klajban z Hrachova, Adam Valaskai z Babinca, speváci Dominika Husárová a Juraj Haško z Hrnčiarskych Zalužian.

Podujatie bolo realizované v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Súčasťou tohto podujatia bolo aj slávnostné odovzdávanie certifikátov regionálnej značky Gemer-Malohont, v spolupráci s OOCR Gemer a MAS Malohont.


K TÉME:

Rad držiteľov značky Regionálny produkt Gemer-Malohont sa rozšíril

14.dec.2022 -

Dokopy už nesie túto značku 64 produktov či služieb.

Ďaľej...


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross