No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUÁLNE: Zaseknutého kamionistu museli z kabíny vyberať hasiči. Cestu na hodinu uzavrú

6. marca 2019 |  | | |

Z prevráteného kamiónu, ktorý dnes ráno havaroval pri Bátke v okrese Rimavská Sobota, museli vodiča vyberať hasiči. Nákladné auto prevážajúce potraviny skončilo prevrátené vedľa cesty, jeho vodič ostal po náraze a prevrátený na pravú stranu zaseknutý v kabíne. Privolaní hasiči mužovi na mieste po jeho vyslobodení poskytli predlekársku starostlivosť. „Vodič po prevrátení kamiónu prepadol na pravú stranu kde sa zasekol, nebolo potrebné ho vystrihávať,“ informoval Rimava.sk riadiaci dôstojník Okresného riaditeľstva HaZZ Rimavská Sobota Martin Babic. Podľa našich informácií sa vodič sťažoval na bolesti chrbtice. Prevezený bol záchranármi do nemocnice v Rimavskej Sobote.

Štátna cesta bola od rána prejazdná v jednom jazdnom pruhu, dopravu riadili policajti. Aktuálne je na mieste pred deviatou hodinou ráno ťažká technika, pomocou ktorej má byť kamión postavený na kolesá a vytiahnutý na cestu.
Podľa informácií z miesta nehody by vyťahovanie malo trvať minimálne hodinu. Premávka tak bude presmerovaná cez okolité obce.

 

Aktualizované o 10:30 hod.

Náklad v naloženom kamióne prekladajú. Premávka je stále presmerovaná.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross