No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Amfík opäť bude patriť SzeptemberFesztu, tentoraz aj s atmosférou olympiády

perex-szeptemberfesztRimavskosobotský amfiteáter bude opäť patriť koncertu pod názvom SzeptemberFeszt. Rovnako aj tento rok sa môžete tešiť na bohaté zastúpenie maďarských interpretov, s ktorými sa rozlúčime s letom 2016. Lístky sú už v predpredaji, s ktorými môžete vyhrať aj exkluzívny zájazd.

Streda, 14. septembra od 18:00 hod. bude patriť mužskému hlasu roka 2010, ktorým bol Attila Kökény. Za ním sa predstaví Deniz, ktorý spieval aj oficiálnu pieseň maďarskej olympijskej reprezentácie na olympiáde v Riu. Do tretice bude pódium patriť známemu spevákovi, ktorý si vytvoril vlastný hudobný štýl. Ak tipujete, že je to Delhusa Gjon, tak tipujete správne 😉

To však ešte nie je všetko! Top celého večera bude veľký koncert Rúzsa Magdi a jej skupiny s mnohými vizuálnymi efektami.

Tak si to zopakujme. Amfiteáter v Rimavskej Sobote, streda, 14. septembra od 18:00 a SzeptemberFeszt nabitý zvučnými menami. Lístky v predpredaji získate za 10 eur v kníhkupectve M. Tompu na Hlavnom námestí. A ako avizujú organizátori, každý, kto si zakúpi lístok v predpredaji do 12. septembra bude zaradený do zlosovania o All Inclusive zájazd to Tuniska. Lístok na mieste bude za 12 eur, deti od 6 do 14 rokov za 5 eur.

sz

Zdroj: PR článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross