No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Aprílový program v Kine Orbis: Godzilla a Kong, Smršť, Opičí človek či Domáce príšerky. Vychutnajte si filmové novinky + SÚŤAŽ

30. marca 2024 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Aprílový program Kina Orbis v Rimavskej Sobote prinesie opäť niekoľko noviniek zo sveta kinematografie. Čakajú nás komédie, dobrodružné filmy, horory, dávka akčnosti ale aj niečo zo sveta rozprávok.


Niektoré filmy si v Kine Orbis môžete pozrieť aj s maďarským dabingom.
Celý program kina aj s ďalšími informáciami nájdete v našom kalendári podujatí.


Článok pokračuje pod reklamou


Tento mesiac si na kinovom plátne môžete vychutnať filmy ako napríklad Kung Fu Panda 4, Počatie, Godzilla a Kong: Nová Ríša, Smršť, Opičí človek, Domáce príšerky, Teraz alebo nikdy! Most vagy soha!, Prvé znamenie: Prichádza Satan!, Krotitelia duchov: Mrazivá Hrozba, Nezlomní, Ako zachrániť draka, Kolaps, Abigail, Semmelweis, Spiaci účet, Nina a tajomstvo malého ježka, Boy Kills World alebo aj Súperi.

Opäť vás čaká aj filmový klub v bábkovej sále Domu kultúry s filmom To sa mi snáď len zdá. Filmy sú v Kine Orbis premietané v originálnom znení, so slovenskými titulkami alebo slovenským dabingom, s českými titulkami a tiež v maďarskom dabingu.

Viac informácií nájdete aj na Facebooku a Instagrame Kina Orbis.


SÚŤAŽ

V spolupráci s Kinom Orbis sme si pre vás pripravili ďalšiu súťaž o 2 lístky do kina, ktoré si rozdelia dvaja výhercovia. Ide o lístky na film podľa vlastného výberu z aprílového programu.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, dajte naň like, napíšte do komentára, na ktorý film by ste chceli ísť a označte v ňom osobu, ktorú by ste radi vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby filmové novinky nikomu neušli.

V stredu 3. apríla po 15:00 ukončíme súťaž a vyžrebujeme dvoch z vás, ktorí získajú po jednom lístku na film podľa vlastného výberu.

Držíme vám palce!

Všeobecné podmienky a pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross