No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Beh Si-Ty! Víkendová akcia plná športu a zábavy pre malých, veľkých i rodiny

V zdravom tele, zdravý duch. Túto vetu počul už snáď každý. Ale ruku na srdce, nie každý sa ňou aj riadi. Po pracovnom týždni príde víkend a ten si niektorí z nás užijú len z pohodlia domova. Ale čo tak vyraziť von, zašportovať si a popritom sa ešte dobre zabaviť s rodinou či priateľmi? Ak ste si odpovedali na túto otázku kladne, tak ste urobili správne 🙂

V tom prípade by vám nemala ujsť akcia plná nielen športu, ale aj zábavy, ktorú pripravuje TV Rimava. A o akú akciu ide? Nebuď lekvár, tak pod týmto názvom sa skrýva séria víkendových akcií. „Budú sa konať každú poslednú sobotu v mesiaci a vždy to bude o inom športe,“ priblížil pre Rimava.sk organizátor Radovan Ceglédy. Séria akcií odštartuje v sobotu, 29. apríla, v areáli Základnej školy Š. M. Daxnera v Rimavskej Sobote. A tá prvá športová víkendovka bude v znamení behu. Súťažiť sa bude v šiestich kategóriách - od predškolákov, školákov, zasúťažiť si budú môcť aj rodiny, či dokonca manželské páry v kategórii beh s manželkou na chrbte.

Ako už Radovan naznačil, posledné soboty v mesiaci budú venované športu. A čo by to bolo za športové zápolenie, kde by chýbala výhra?! Organizátori mysleli aj na to. Ako Radovan priblížil, každému účastníkovi sa budú spočítavať body za každé podujatie, ktorého sa zúčastní. „Tak budú mať väčšiu šancu vyhrať putovnú cenu, ktorú odovzdáme na konci,“ doplnil Radovan, podľa ktorého chcú z týchto športových podujatí urobiť tradíciu a ukázať ľuďom, že pohyb má každý v sebe.

Nebude to však len o športe. Ako ďalej povedal Radovan, bude to aj zábave. Čakajú na vás ukážky bojového umenia chanbara, maľovanie na tvár, jumping, nafukovacia šmýkačka, skákanie vo vreci a mnohé ďalšie atrakcie. Podľa Radovana budú aj prekvapenia, ktoré si zatiaľ nechal pre seba.

Tak v sobotu, 29. apríla, neseďte doma! Nezáleží na tom, či ste priaznivcom behu alebo iných pohybových aktivít, súťaže sú určené a prispôsobené aj pre gaučerov - veď predsa BEH SI-TY!

Viac informácií sa dozviete na Facebook-u udalosti.

Zdroj: Rimava.sk (Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia)
Pri sponzorovaných alebo reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross