No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Čas sa kráti, už máte len niekoľko dní na zapojenie sa do fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont

10. augusta 2022 |  | 

Nepremeškajte ani vy možnosť vyhrať víkendový pobyt v Tatrách a ďalšie skvelé ceny! Už ste sa zapojili do 2. ročníka najväčšej fotosúťaže v regióne? Urobte tak a pridajte sa k ostatným, ktorých fotografie už pristáli v našej e-mailovej schránke. Môžete získať zaujímavé ceny, ktoré nám do súťaže venovali naši sponzori. Zapojiť sa môžete do 15. augusta 2022 do 12:00 hod.

Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov, Zaujímavosti a zábava - to sú štyri kategórie našej fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont. Máte vo svojom archíve fotku, ktorá by zožala úspech? Neváhajte a pošlite nám ju. Odmenou vám môže byť aj hlavná cena súťaže. Je ňou víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota.

Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava. Dajte si záležať, pretože o víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile na sociálnej sieti Facebook.

Pravidlá sú jednoduché – čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k hlavnej cene tejto súťaže. 

Zapojiť do súťaže sa môžete jednoducho. Všetky informácie o pravidlách súťaže, ako sa zapojiť a aké povinné prílohy je potrebné zaslať spolu s fotografiami, sa dočítate na tomto odkaze.

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.

Na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Novohrad. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Poltár, Lučenec alebo Veľký Krtíš? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.

Článok pokračuje pod reklamou


Vyhrať môžete aj tieto ceny:

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross