No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chceli by ste si vyskúšať herectvo? Ochotnícke divadlo v Revúcej hľadá nové talenty

Zdroj: Facebook M divadlo

REVÚCA – Ak vám nechýba záujem o kultúru, divadlo a odvaha predstúpiť pred divákov, v tom prípade je nábor určený možno práve pre vás.

Ochotnícke divadlo na Gemeri v spolupráci s Mestským kultúrným strediskom Revúca a Gem Art, hľadajú prostredníctvom náboru neprofesionálnych hercov a herečky pre divadelný súbor v Revúcej.

Článok pokračuje pod reklamou


Pri hľadaní nových talentov nezáleží na veku ani na pohlaví a ochotnícka skupina by mala začať fungovať už vo februári. "Herci, herečky, dobrovoľníci a dobrovoľníčky píšte, volajte a hláste sa na kontakty uvedené na náborovom letáčiku, alebo v správe. My, aj vaše budúce kolegyne, ktoré sa vyčlenili z Betliara do Revúcej, sa na vás všetkých tešíme," informovalo ochotnícke divadlo na Facebooku.

"Vytvorené máme dve ochotnícke skupiny a každej z nich sa budeme činorodo venovať, aby čo najskôr mohli predstúpiť pred vás, divákov. Ďalších záujemcov o divadlo v tejto lokalite budeme evidovať a budeme veľmi aktívne riešiť možnosti, to je nájsť priestory na skúšanie a taktiež režiséra s entuziazmom pre túto našu spoločnú aktivitu," uviedli v príspevku.

V prípade, že vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na telefónnom čísle 0915 067 488, alebo mailom na [email protected].

Zdroj: Facebook M divadlo

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross