No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DAVID GYM ARENA: V novom fitku už aj Zumba a Rock Body

19. mája 2012 |  | |

Mesiac po svojom otvorení prichádza najväčšie rimavskosobotské fitnescentrum DAVID GYM ARENA s ďalšou novinkou - začína so skupinovým cvičením, na výber je Rock Body na formovanie postavy aj obľúbená dynamická Zumba. To všetko pod odborným vedením, v nových priestoroch fitnescentra (kde bude k dispozícii aj boxovacie vrece).

V samostatnej miestnosti s rozlohou 100 metrov štvorcových, pripravenej špeciálne pre cvičenie v skupinách, sa už v nedeľu, 20. mája, začína s Rock Body. Na všetkých, ktorí si chcú zlepšiť svoju kondičku, vyformovať postavu a dozvedieť sa čo-to aj o zdravej životospráve, sa teší skúsený profesionálny tréner Peťo Együd (bližšie info o termínoch cvičenia priamo vo fitku).

Zumba vyvolala ošiaľ na celom svete, ešte aj teraz je veľmi populárna a preto DAVID GYM ARENA od stredy, 23. mája, pozýva všetky milovníčky (aj milovníkov) tohto športu. Precvičovať bude Janka Drugdová, každú stredu a piatok o 19.30 hod. Zábava zaručená!

V DAVID GYM ARENE však samozrejme aj naďalej veľmi radi privítajú všetkých tých, ktorí si chcú zacvičiť na moderných značkových strojoch DAFE, z ktorých mnohé v žiadnom inom fitku v meste nenájdete. Pre veľký záujem pribudli aj ďalšie dva kardio stroje.

Fitnescentrum je otvorené každý pracovný deň od 5.30 ráno až do 21.00 hod., v sobotu a v nedeľu od 14.00 do 20.00 hod. Samozrejmosťou sú kompletne vybavené sociálne zariadenia, šatne aj sprchy.

.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

.

 

 

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross