No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Teplárenské firmy zo skupiny Stefe majú spoločný názov

31. januára 2013 |  | | |

Teplárenské spoločnosti patriace do skupiny Stefe pristúpili od januára tohto roka k zjednoteniu svojich obchodných mien v podobe "Stefe". “Cieľom tohto kroku je zdôrazniť koncernovú príslušnosť a zároveň strategické regionálne partnerstvo s mestom, v ktorom každá zo spoločností sídli,“ informovala spoločnosť Stefe.

 

Energobyt, s.r.o. - od 1.1.2013 STEFE Rimavská Sobota, s.r.o.
Dcérska spoločnosť STEFE SK, ktorá zabezpečuje služby výroby a dodávky tepla a teplej úžitkovej vody do domácností v Rimavskej Sobote. V spoločnosti má Mesto Rimavská Sobota 41,3 % majetkový podiel.“

Firma Stefe je národná holdingová spoločnosť, ktorej 100-percentným vlastníkom je rakúska spoločnosť Energie Steiermark AG so sídlom v Grazi. Na Slovensku pôsobí 15 rokov prostredníctvom svojich dcérskych spoločností, ktoré pôsobia prevažne na strednom a východnom Slovensku a v ktorých je Stefe SK väčšinovým vlastníkom. Stefe vyrába a dodáva teplo pre 200 tisíc zákazníkov v 21 mestách a obciach, čo ju radí na popredné miesto v rebríčku najväčších podnikov energetického priemyslu na Slovensku. Firma doteraz na Slovensku preinvestovala viac ako 100 mil. eur. Skupinu Stefe v súčasnosti tvoria spoločnosti Stefe SK, Stefe ECB, Stefe THS, Stefe Banská Bystrica, Stefe Martin, Stefe Zvolen, Stefe Rožňava a Stefe Rimavská Sobota.

Zjednotením názvov Skupina STEFE zavŕšila vo svojich spoločnostiach proces zavádzania novej firemnej identity, ktorú všetky integrovali už v roku 2008, avšak ešte pod svojimi historickými názvami.

 
Zdroj: SITA, Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross