No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ešte väčšie, zábavnejšie, s obrovským počtom atrakcií. Také budú Hurá prázdniny 2017

Hurá, Hurá a ešte raz Hurá pre Hurá prázdniny. Do tejto akcie plnej neskutočnej zábavy a zážitkov ostáva už len pár dní. A my vám prezradíme na čo sa môžete tešiť. Pozor, tento rok to bude eeešte väčšie a zábavnejšie ako doteraz!

Akcia venovaná deťom by nebola tou pravou bez rôznych nafukovacích atrakcií. A tých bude v sobotu, 17. júna, v Mestskej záhrade v Rimavskej Sobote najviac na Slovensku! Ako ďalej uviedol Radovan Ceglédy, člen občianskeho združenia Naša Sobota, ktoré toto podujatie organizuje, malí i veľkí si užijú cirkusové vystúpenie Cirkuskus aj s cirkusovým workshopom pre všetkých. Adrenalín v tele vám so svojimi ukážkami zvýšia nielen policajti a hasiči, no tento rok sa o akciu postarajú aj vojaci. Podľa Radovana nebude chýbať ani prekvapenie dňa. A aké? Po vypočúvaní rôznymi taktikami sme Radovana zlomili a povedal nám, že to bude známa osobnosť z Rimavskej Soboty. O koho ide si necháme pre seba, Vy sa to dozviete už o pár dní 😉

Čakajú Vás aj tieto atrakcie:

Okrem veľa zábavy, atrakcií a všetkého možného pripravujú organizátori aj jednu novinku, ktorou je nový systém súťaženia. „V minulých ročníkoch mohli byť do súťaží prihlásené veľké družstvá. Tentoraz môže súťažiť každý sám za seba. Stačí ak si za symbolické 1 euro zakúpi herný plán. V tejto cene však nie je len oprávnenie súťažiť vo všetkých súťažiach, ktoré budú k dispozícii. Okrem toho dostane aj pásku na ruku, s ktorou môže ísť na všetky atrakcie zadarmo,“ avizuje člen oz Naša Sobota. Ako priblížil, súťaží bude celkovo 15 a každý víťaz bude odmenený.

Ale to stále nie je všetko. Každý kto nazbiera 10 a viac pečiatok zo súťaží, tak môže svoj herný plán hodiť do osudia a na záver sa bude losovať množstvo hodnotných a zaujímavých cien.

Tak si to zrekapitulujme - sobota, 17. júna, Mestská záhrada a veeľký kopec zábavy, atrakcií, súťaží. To sú Hurá prázdniny, ktoré organizuje oz Naša Sobota v spolupráci s väčšinou organizácií v meste. „Sme poctení, že sa podieľajú na príprave tohto podujatia a budú tam s nami. Každý priložil ruku k dielu,“ povedal Radovan, ktorý v mene všetkých pozýva každého na podujatie Hurá prázdniny. Bližšie informácie nájdete aj na stránke oz Naša Sobota ako aj na Facebook-u.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross