No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Family centrum majú začať stavať ešte tento mesiac

20. marca 2009 |  | |

Spoločnosť Agoria Holding plánuje začať výstavbu avizovaného Family centra ešte v marci tohto roku. Pre Rimava.sk to uviedol Hannes Brenn, konateľ spoločnosti AGORIA HOLDING, s.r.o. zodpovedný za projekty na Slovensku.

Ako sme na Rimava.sk informovali, stavať sa malo už v septembri minulého roku. „S výstavbou sa nezačalo, nakoľko ceny v oblasti stavebnín nezodpovedali našim očakávaniam,“ odôvodnil Brenn a dodal, že realizátorom stavby bude firma VCES a.s.

„Zastavaná plocha Family Centra po jeho úplnom dokončení bude približne 8 800 m2,“ upresnil. Podľa jeho slov by sa v obchodnom centre malo nachádzať približne desať obchodov, okrem iného obuv, predajňa oblečenia, drogérie, textilu, nábytku či elektroniky. Záujemcov o priestory je podľa Brenna dostatok.

„Počet  ľudí, ktorí v novom nákupnom centre nájdu zamestnanie, v zásade závisí od jednotlivého nájomcu a jeho potrieb. Počítame približne s piatimi zamestnancami na obchod, približne 50 ľudí,“ naznačil.

Otvorenie Family Centra pri Hypernove je naplánované na november 2009. Slávnostné pokladanie základného kameňa bude v stredu, 1. apríla 2009.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross