No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Fiľakovo bude patriť veteránom, toho najkrajšieho vyberie verejnosť

Milovníkov veteránskych áut a motoriek prvý septembrový víkend čaká tretí ročník Zrazu veteránov vo Fiľakove. Podujatie sa uskutoční, v nedeľu, 2. septembra o 10:00 hod. pred budovou MsKS vo Fiľakove, na Námestí slobody. Rimava.sk o tom informovala Andrea Illés Kósik, riaditeľka MsKS vo Fiľakove, ktoré podujatie spoluorganizuje.

Podľa jej slov, dúfajú, že námestie sa aj tento rok naplní veteránmi, tak ako to v uplynulých ročníkoch. Ako ďalej priblížila, na základe registrácie vyhlásia víťaza súťaže o najstaršie auto a najstaršiu motorku a na základe hlasovania návštevníkov podujatia sa rozhodne, ktoré vozidlo je najkrajšie. Organizátori majiteľov áut postavia pred nejednoduché úlohy poukázať svoje schopnosti, technické a odborné znalosti. Pripravia rôzne šikovnostné a kreatívne hry pre deti – samozrejme v súvislosti s autami a motorkami.

„Na javisku sa predstaví skupina mažoretiek ZŠ Farská lúka – Hot Steps Mini. Podujatie spestrí živý koncert hudobnej skupiny Traditional Dixie Stompers z Lučenca, ktorá – ako to nasvedčuje aj meno formácie – návštevníkov podujatia zabáva tradičnou hudbou dixielandu,“ poznamenala riaditeľka s tým, že zraz veteránov končí okružnou jazdou začínajúcou okolo 14:30 hod.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív MsKS vo Fiľakove


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross