No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Takto vyzeralo finále 2. hokejovej ligy v R. Sobote

10. apríla 2022 | | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Finále 2. hokejovej ligy medzi Rimavskou Sobotou a Trebišovom je za nami a ostal čas len na spomienky a bilancovanie. Včera sme vás informovali o priebehu zápasu, v ktorom domáci tím z R. Soboty podľahol Trebišovu 2:5 a stratil akúkoľvek šancu na zisk majstrovského titulu.

Taktiež sme vás informovali, že fotografie z celého priebehu vám prinesieme v nasledujúcich dňoch a práve v tomto článku si budete môcť pozrieť 50 fotografií, ktoré sme vyhotovili počas nášho pobytu na štadióne.

Článok pokračuje pod reklamou


Pred zápasom

Pred finálovým duelom si Rimavská Sobota pripravila menšiu šou. Najskôr okolo ľadovej plochy krúžili mladé talenty hokeja s vlajkami Slovenska a klubu. Neskôr prichádzali naši hokejisti na ľadovú plochu obkolesení šiestimi svetlicami. Symbolické buly ešte vhodil člen riadiaceho orgánu 2. hokejovej ligy Ladislav Gross.

Počas zápasu

Zápas bol ako na kolíske. Jednu časť zápasu mali na vrch Soboťania, ďalšiu zas Trebišovčania. O prvý gól zápasu sa postaral domáci Babkovič už v 2. minúte duelu. Potom päťkrát skórovali hostia a v samom závere si presný zásah pripísal aj Buda.

Po zápase

Pozápasová atmosféra aj napriek prehre bola na štadióne vynikajúca. Fanúšikovia boli hrdí na to, že sme získali strieborné medaily a hráčom to dávali aj najavo skandovaním a potleskom. Väčšia radosť bola však na druhej strane, kde sa hokejisti radovali s vlastnými fanúšikmi, ktorí ich do Rimavskej Soboty prišli podporiť.

Článok pokračuje pod reklamou


Z redakcie Rimava.sk putuje jedno veľké ďakujeme na stranu hráčov, ktorí mesto Rimavská Sobota reprezentovali v rámci Slovenska na fantastickej úrovni. My veríme, že takýchto dobrých sezón bude čo najviac a vytúžený postup do 1. ligy sa stane skutočnosťou.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross