No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: V poradí 5. ročník kapustnice opäť ponúkol to, čo sa sa očakávalo

Spev, tanec, vône kapustníc, skvelá atmosféra, kopa zábavy a tisícky ľudí na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Presne toto očakávali aj organizátori z občianskeho združenia Naša Sobota od 5. ročníka Vianočnej kapustnice. A podarilo sa! Hlavné námestie bolo opäť miestom, kde sa stretli tisícky ľudí, kde to voňalo kapustnicami a kde nechýbala výborná atmosféra.

O dobrú náladu sa postarali rôzne spevácke či tanečné čísla na pódiu. Umocnili to aj rôzne súťaže a a asi tú najlepšiu náladu mal víťazný tím, ktorým sa stal tím Riso. Za nimi skončilo družstvo Koro a povestný Olymp víťazov uzatvoril tím Pizzerie Drak. Ich receptúry hodnotil minuloročný porotca ako aj porotca známy z Masterchef Slovensko Miloš Lachkovič.

Radosť však neskrývali ani organizátori. „Dojmy po 5. ročníku Vianočnej kapustnice sú veľmi úžasné. Všetky tie dojmy a emócie, ktoré sme očakávali sa dostavili. Ľudia boli šťastní a podľa môjho názoru boli spokojní,“ povedal pre Rimava.sk člen o.z. Naša Sobota Marián Štúrik. Tento rok tú svoju kapustnicu varilo 50 tímov. A hoci počet tímov organizátori vedeli, počet návštevníkov však prečkal ich očakávania. „Osobne mám pocit, že tu bolo viac ľudí ako po minulé ročníky,“ poznamenal.

A môžeme sa tešiť aj na 6. ročník? Podľa Štúrika určite áno. „Chceme to ťahať stále vyššie. Bojím sa toho, či ešte dokážeme túto métu dostať hore. Ale každé číslo je pre nás určitou výzvou. Pre nás sú výzvy poslaním a chceme to ťahať vyššie a vyššie,“ zakončil člen o.z. Naša Sobota. Ale tú poslednú bodku za 5. ročníkom Vianočnej kapustnice dal veľkolepý ohňostroj.

Zdroj: Rimava.sk (Sponzorovaný článok)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross