No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTOSÚŤAŽ: Spúšťame hlasovanie! Aj vy môžete rozhodnúť o desiatich najlepších fotografiách v tohtoročnej súťaži

Spúšťame hlasovanie! 2. ročník našej fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont sa blíži do finále. Do štyroch kategórií s názvami Čaro prírodyKultúra mojimi očamiMestá a obce našich okresovZaujímavosti a zábava, sa súťažiaci zapojili dokopy so 159 fotografiami.

Vy teraz môžete rozhodnúť, kto sa stane víťazom a získa hlavnú cenu súťaže, ktorou je víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota.

Článok pokračuje pod reklamou


O desiatich výherných fotografiách budete rozhodovať na našom profile na sociálnej sieti v albume s názvom FOTOSÚŤAŽ 2022 tzv. "lajkami". Upozorňujeme ale, že pokiaľ fotografia bude obsahovať "lajky" z falošných účtov, tieto fotografie budú zo súťaže vyradené!

Autori výherných fotografií môžu získať aj tieto ceny:


Aj na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha hlasovanie vo fotosúťaži Zaostrené na Novohrad.


UPOZORNENIE: V minulosti sme zaregistrovali pokusy ovplyvňovať hlasovanie na Facebooku pomocou takzvaných internetových fariem na „lajky“. Ak by sme počas tejto súťaže pri ktorejkoľvek fotografii spozorovali neprirodzený nárast „lajkov“ užívateľov zo zahraničia, budeme každý takýto prípad konzultovať s IT odborníkmi a po potvrdení snahy o neférové ovplyvnenie hlasovania príslušnú snímku zo súťaže vyradíme.

Pochopiteľne, neznamená to, že súťažiacim nemôžu „lajkovať“ ich snímky priatelia a známi z iných krajín. Spomínané upozornenie sa týka vyslovene podvodného hlasovania.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross