No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Fotosúťaž Zaostrené na Gemer-Malohont: Je rozhodnuté, tieto zábery sa vám páčili najviac

Prešli takmer dva mesiace od spustenia druhého ročníka našej fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont, v rámci ktorej mohli čitatelia zabojovať aj o víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách. V hlasovaní na našej stránke na Facebooku verejnosť svojimi „lajkmi“ rozhodla o víťazoch tohto ročníka.

Zachytili krásy i zvláštnosti regiónu, čaro okolitej prírody, kultúru Gemera-Malohontu a podelili sa o svoje jedinečné zábery so širokou verejnosťou. 32 autorov z každého kúta regiónu sa do súťaže zapojilo so 159 fotografiami. Verejnosť hlasovaním na sociálnej sieti rozhodla, ktoré najviac zaujali ich pozornosť.

Absolútnou víťazkou, ktorá si užije víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota - Michal Kamenský, Ján Ulický, Ján Svinčiak a Lukáš Kamenský, sa stala Nikoleta Vraštiaková so svojou snímkou Somárik čakajúci na maškrtu. V čase ukončenia hlasovania mala 2 835 „lajkov“, čím sa s veľkým náskokom stala najúspešnejšou fotografiou.

Somárik čakajúci na maškrtu, Muráň. Autorka: Nikoleta Vraštiaková

Článok pokračuje pod reklamou


Ako druhý v poradí skončil Adrián Tóth so snímkou Ahoj, zajac! Jeho fotografia získala 2 589 "lajkov", vďaka čomu získal darčekový kôš od spoločnosti TAURIS, a.s. Rimavská Sobota.

Ahoj, zajac! Autor: Adrián Tóth

Tretiu priečku obsadila Michaela Peštová za fotografiu s názvom Ožďanské maky. „Lajklo“ ju 781 ľudí a autorka za ňu dostane darčekový balíček v hodnote 50 eur od Lekárne Západ v Rimavskej Sobote.

Ožďanské maky. Autor: Michaela Peštová

Štvrté miesto si vybojoval Norbert Németh, ktorý uspel so snímkou Na úteku. Počet „lajkov“ sa zastavil na čísle 401. Odmenou mu bude darčekový kôš plný sladkého potešenia v podobe chutných džemov od spoločnosti Riso-R.

Na úteku. Autor: Norbert Németh

Na piatom mieste sa umiestnil Igor Kolesár, ktorý súťažil s fotografiou Let na mesiac. Tá zaujala 237 hlasujúcich. Za túto fotku vyhral lístok pre dve osoby do Aquatermalu Dolná Strehová.

Let na mesiac. Autor: Igor Kolesár

Šiestu priečku obsadila opäť Nikoleta Vraštiaková so snímkou Tradičné slovenské jedlo s výhľadom – obec Lipovec. Kto si dá?Lajklo“ ju 227 ľudí. Jej odmenou bude lístok pre dve osoby do Aquatermalu Dolná Strehová.

Tradičné slovenské jedlo s výhľadom – obec Lipovec. Kto si dá? Autorka: Nikoleta Vraštiaková

Siedma priečka patrí Márii Turisovej, ktorá je autorkou súťažnej snímky Hubovo pri Tornali. Dostala za ňu 221 "lajkov" a vďaka tomu získava lístok platný pre dve osoby do Aquatermalu Dolná Strehová.

Hubovo pri Tornali. Autorka: Mária Turisová

Článok pokračuje pod reklamou


Večeru pre dve osoby v Lýceum Pub & Restaurant v Rimavskej Sobote za ôsme miesto získava Nikoleta Vraštiaková s fotografiou Ovečky, ktorú "olajkovalo" 203 ľudí.

Ovečky. Autorka: Nikoleta Vraštiaková

Predposlednú, deviatu priečku obsadila taktiež Nikoleta Vraštiaková so súťažnou snímkou Hrad Krásna Hôrka, pri ktorej bolo 184 "lajkov". Získava turistický balíček od Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Gemer.

Hrad Krásna Hôrka. Autorka: Nikoleta Vraštiaková

Desiate miesto patrí Norbertovi Némethovi, ktorý je autorom fotografie Nad hladinou, "lajklo" ju 178 ľudí. Odmenou mu bude darčeková taška s doplnkami k mobilnému telefónu od spoločnosti mobilNET s.r.o.

Nad hladinou. Autor: Norbert Németh

Všetkým výhercom gratulujeme! Ohľadom odovzdávania cien ich budeme postupne kontaktovať.

Tiež ďakujeme všetkým, ktorí sa do 2. ročníka fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont zapojili a podelili sa o ich jedinečné a krásne zábery. Tiež ďakujeme sponzorom, ktorí do súťaže venovali ceny.

Celý album so zapojenými a výhernými fotografiami si môžete pozrieť na tomto odkaze.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross