No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Nočná nehoda neďaleko R. Soboty si vyžiadala život 20-ročného muža

BÁTKA - Dnes v noci sa v okrese Rimavská Sobota stala smrteľná dopravná nehoda.

Ako informoval Tomáš Roháč z oddelenia operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Banská Bystrica, išlo o dopravnú nehodu osobného motorového vozidla Ford Mondeo.

Článok pokračuje pod reklamou


"Narazilo do stromu na štátnej ceste I/16 pred obcou Bátka v smere od Rimavskej Soboty. Jedna osoba vyslobodená z vozidla, ZZS konštatovala exitus," uviedol s tým, že na mieste boli všetky záchranné zložky.

Pri nehode zasahovali 6 príslušníci HaZZ v Rimavskej Sobote na dvoch kusoch techniky.

Podľa našich informácií ide o 20-ročného muža z obce Zacharovce pri Rimavskej Sobote.

Aktualizované o 9:15 hod.: Krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová konkretizovala, že k nehode došlo približne polhodinu po polnoci. Vodič jazdil v smere z Bátky do Bakty.

Článok pokračuje pod reklamou


"Pri prechádzaní ľavotočivej zákruty už v rovnom úseku cesty z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru. S vozidlom vošiel do ľavej priekopy, kde sa auto prevrátilo a narazilo do stromu. Vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol," spresnila hovorkyňa.

K nehode privolali aj znalca odboru cestnej dopravy. V prípade bola nariadená súdna pitva. Polícia v Rimavskej Sobote začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Nehoda je v štádiu vyšetrovania.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross