No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hlavné námestie zažije DiskoTresku. Párty, ktorá otvorí leto 2017

Svetelná šou, masívny zvuk a poriadna dávka tanečnej elektronickej hudby na jednom mieste. To ťa čaká na DiskoTreske, ktorá v Rimavskej Sobote otvorí leto 2017. Kedy? Už v piatok, 7. júla od 20:00 hod. Vstup na akciu je voľný!

Stage na Hlavnom námestí bude patriť jednému z najlepších Dj-ov na Slovensku, tie najväčšie hudobné tresky ti namixuje Dj Robin, ktorého bude doprevádzať jediný a jedinečný slovenský perkusionista Bongomann Elizz. Do varu ťa svojim warm-up setom dostane domáci Dj Rubi Wave. Aby toho nebolo málo, poriadnu dávku hudobného diktátu nadiktuje aj Sined.

Kto sú títo páni?

Dj Robin – rezident Dj Motela Kamenec na Zemplínskej Šírave, ktorý je slovenskou mekkou elektronickej tanečnej hudby. Robin je jeden z najlepších Djov domácej scény, ktorý či chceš alebo nie, ťa nenechá sedieť. Robin má za sebou množstvo odohraných akcií po bokoch Slovenských ale i zahraničných mien.

Bongomann Elizz – jediné zjavenie geniálneho hudobníka a showmana po boku Dja. Bongomann Elizz ťa dostane svojou live show na bicích nástrojoch a určite ťa nenechá len tak sedieť.

Rubi Wave - rimavskosobotský Dj, ktorý všetkých hudobne pripraví na vystúpenie headlinerov tohto eventu.

Sined - mladý Dj a producent z Levického okresu. Spolu s Rubi Wave-om odštartovali žúrky pod značkou 128BPM, ktoré sa doposiaľ hrajú na celom Slovensku a túto dvojicu zviditeľnili.

Takže! V piatok, 7. júla, na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote nemôžeš chýbať. Zažiješ poriadnu žúrku pod holým nebom až do rána. A možno to nebude jediná párty. „Chceme opäť oživiť letné akcie, ktoré sa kedysi konali na námestí,“ poznamenal jeden z organizátorov Ľubomír Rác.

Zdroj: Rimava.sk (PR článok)
Pri reklamných a sponzorovaných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross