No active "ca-sidebar-197687" sidebar

JESENSKÉ: Deň obce obohatí okrem domácich vystúpení aj koncert Elán Forever

6. júla 2019 |  | |

Spev, tanec, divadlo, ale aj šport či rôzne atrakcie, ktoré potešia hlavne deti. Aj taký bude Deň obce Jesenské neďaleko Rimavskej Soboty. Oslavy plné zábavy sa uskutočnia už túto sobotu 6. júla.

Tradične je Deň obce spojený aj s futbalovým turnajom, na ktorom si svoje sily zmerajú nielen tí najmenší, ale aj starší a do športového zápolenia sa zapoja aj starí páni. Turnaj vypukne o 9:00 hod. na multifunkčnom ihrisku ako aj na futbalovom štadióne.

Sprievodnému programu bude patriť okolie pred miestnym kultúrnym strediskom, kde sa už o 13:00 hod. predstavia nielen domáci umelci zo ZUŠ, ale svoje umenie ukážu aj folkloristi či gitaristi s Máriou Pákó. Pre deti sú pripravené rôzne nafukovacie atrakcie, Bumper ball, jazda na koni, fotobúdka či výroba obrazov z piesku.

Druhá polovica bohatého programu bude prevažne patriť koncertom. Popoludnie si všetky deti budú môcť zaspievať s dvojicou Tom a Elo, ktorých neskôr vystrieda skupina Elán Forever. Podvečer sa predstaví Alexander Agósc, dvojica Dred a Doris a záver osláv bude patriť skupine Póker. Bodku za 17. ročníkom Dňa obce Jesenské dá o 22:00 hod. ohňostroj.

Zdroj: Rimava.sk
Pri reklamných a sponzorovaných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross