No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Juraj Hnilica pozýva na nezabudnuteľný večer plný emócií a hudby + SÚŤAŽ

28. marca 2024 | | |  | 
Zdroj: Predpredaj.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Nechajte sa uniesť od všedných dní prostredníctvom autorskej tvorby slovenského pesničkára Juraja Hnilicu a jeho bezprostredného koncertného umenia, ktoré môžete zažiť 5. apríla o 19:00 hod. priamo na koncerte v bábkovej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote.

Od jeho nezabudnuteľného debutu v televíznej šou Česko-Slovensko má talent v roku 2015, neustále dokazuje, že hudba je jeho osudom. Jeho autorská tvorba, naďalej rezonuje v srdciach poslucháčov naprieč Slovenskom. 

Príďte a nechajte sa unášať akustickými vlnami hudby, ktoré pohladia dušu a osviežia myseľ. Toto turné je svedectvom umelcovej vášne a zručnosti, prezentované v intímnej atmosfére, kde každá nota má svoj príbeh a každý tón hovorí priamo k vám.

Vstupné na podujatie je 12 eur, predaj vstupeniek prebieha v Kine ORBIS, Dome kultúry alebo na TOMTO ODKAZE. Vstupenku na koncert potrebuje každý divák bez ohľadu na vek. 

Článok pokračuje pod reklamou


Zdroj: Predpredaj.sk

SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v R. Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dve vstupenky na toto nezabudnuteľné podujatie, ktoré si môžete pozrieť 5. apríla o 19:00 hod. v Bábkovej sále domu kultúry.

Súťaž trvá do 3. apríla do 15:00 hod. a my následne vyžrebujeme výhercu dvoch vstupeniek na koncert Juraja Hnilicu.

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, dajte naň like a v komentároch označte osobu, ktorú by ste na koncert zobrali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross