No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Komunálne voľby – Sám to nedokážem!

9. novembra 2014 | |  | 

rigo perexČas nie je dobrým priateľom, hovorí stará múdrosť. Ani sme sa nenazdali ako rýchlo ubehlo toto volebné obdobie a opäť sme sa ocitli na prahu komunálnych volieb. Skôr ako sa podelím s Vami o  niekoľko svojich myšlienok, dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil. Volám sa Ladislav Rigó, mám 57 rokov, som stredoškolský pedagóg,  som verejným činiteľom ako zástupca primátora a člen mestského zastupiteľstva.

[pullquote align="right"]Ing. Ladislav Rigó
Kandidát na poslanca mestského zastupiteľstva v Rimavskej Sobote za pravicovú koalíciu politických strán:
NOVA, Občianska konzervatívna strana, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Konzervatívni demokrati Slovenska, Sloboda a Solidarita, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

Magyar nyelvű változat itt!
Článok v maďarčine tu![/pullquote]

Nie je to jednoduchá úloha, ale som si vedomý tejto zodpovednosti.

15.november 2014 – komunálne voľby!

Nové túžby, nové možnosti nielen pre voličov, ale aj pre kandidátov, ktorí sa uchádzajú o priazeň voličov. Myslím, že sa oplatí využiť možnosť poskytnutú Ústavou SR, a 15. novembra si nájsť chvíľku času a zúčastniť sa volieb, a vo voľbách svojimi hlasmi podporiť kandidátov podľa vlastného výberu a  presvedčenia.

Čo by som vedel ponúknuť nášmu mestu a voličom? Právom by ste sa ma mohli opýtať.

Svoje vlastné predsavzatia, ciele a predstavy by som chcel naplniť v nasledujúcich oblastiach, samozrejme využijúc nadobudnuté skúsenosti zo sféry verejného, podnikateľského a pedagogického života, a tieto skúsenosti úspešne aplikovať pri riešení a pri naplňovaní spoločných cieľov, v prospech nášho mesta a v prospech voličov:

  • Ladislav Rigórozvíjanie ľudských zdrojov
  • zlepšenie životných podmienok občanov nášho mesta
  • investičné programy a infraštruktúra
  • nezamestnanosť
  • cezhraničná spolupráca
  • morálna a materiálna rovnoprávnosť

Som si vedomý, že už máte dosť z predvolebných sľubov, ale každý sľub má takú hodnotu, koľko z nich sa dokáže naplniť, a to je dôvod, prečo by som Vás nerád , vážení voliči, s týmito sľubmi zaťažoval. Predovšetkým by som Vám chcel zdôrazniť a vyzdvihnúť, že podľa môjho posúdenia je na popredných miestach svedomite vykonaná práca, zodpovednosť, pripravenosť na výkon verejnej služby v prospech občanov podľa môjho kréda: vedieť – môcť a chcieť.

Naplniť tieto ciele samozrejme sám nedokážem, preto sa uchádzam o Vašu priazeň vo voľbách, pomôžte mi, aby som aj ja mohol pomôcť Vám.

Ing. Ladislav Rigó
kandidát za poslanca MsZ vo volebnom obvode č.1

Súvisiace články:

Nová cesta bilbord

Kliknite pre väčšie rozlíšenie

Zdroj: Ing. Ladislav Rigó - PR Článok - platená inzercia.

Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross