No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Koniec školského roka sa blíži a s ním aj akcia: Poďakuj sa – daruj kvety + SÚŤAŽ

20. júna 2024 | |  | 
Foto ilustračné, zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Koniec školského roka je časom, keď si mnohí uvedomujú, akú veľkú rolu zohrávajú učitelia v ich životoch.

Je to príležitosť vyjadriť vďačnosť za všetku tvrdú prácu, hodiny strávené nad opravou písomiek či vytváraní pomôcok a príprav na ďalšie vyučovacie hodiny.

Pokiaľ nepracujete ako pedagóg, je ťažké predstaviť si všetkú tú prácu, trpezlivosť a oddanosť, to množstvo odkomunikovaných/odučených hodín, ktoré učiteľky a učitelia zo seba vydali počas celého školského roka.

Článok pokračuje pod reklamou


Poďakovanie učiteľom môže byť rôzne – od slovného uznania, po malé gestá vďaky. Kvety však majú schopnosť vyjadriť emócie bez slov.

Darovanie kvetov je krásny spôsob prejavu vďačnosti. Každá kytica z kvetinárstva Kvetinkovo je pre vás starostlivo pripravená tak, aby odrážala vašu vďačnosť a rešpekt.

Ilustračné foto, zdroj: Kvetinkovo

SÚŤAŽ

V spolupráci s kvetinástrvom Kvetinkovo - Eva Koudelková v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž kyticu pre pani učiteľku.

Súťaž trvá do 26. júna do 12:00, kedy vyžrebujeme jedného výhercu/výherkyňu, ktorý/á získa kyticu od kvetinástva Kvetinkovo v hodnote 40 eur.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte pani učiteľku/pána učiteľa, ktorému by ste kytičku darovali. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tejto súťaži nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze: https://www.rimava.sk/vseobecne-podmienky-a-pravidla-sutazi/


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross