No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kraj vypísal verejnú súťaž na rekonštrukciu Gymnázia I. Kraska

Banskobystrický samosprávny kraj hľadá realizátora rekonštrukčných prác na budove rimavskosobotského Gymnázia Ivana Kraska. Lehota na predkladanie ponúk trvá do konca marca, rozhodujúcim kritériom má byť najnižšia cena. Informuje o tom Úrad pre verejné obstarávanie na svojej oficiálnej internetovej stránke.

Ako uvádza, v rámci rekonštrukcie objektu školy je potrebné vymeniť jestvujúce okná a dvere, zatepliť obvodový plášť, rekonštruovať strešnú konštrukciu a zrealizovať prestrešenie átria. Rekonštruovať by sa mali aj klampiarske a zámočnícke prvky a tiež dažďová kanalizácia.

Predpokladaná hodnota zákazky predstavuje sumu viac ako jeden milión eur (bez DPH), financovaná bude z fondov Európskej únie, štátneho rozpočtu a z rozpočtu BBSK.

Ako Rimava.sk v septembri minulého roka informovala, škola uspela s projektom, ktorý v rámci regionálneho operačného programu opakovane podala na Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR. Zateplením a výmenou okien by sa malo výrazne ušetriť na ročných prevádzkových nákladoch.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross