No active "ca-sidebar-197687" sidebar

KRUHÁČ: Aj toto sa chystá počas mája v coworkingovom centre

15. mája 2019 |  | | |

Coworkingové centrum Kruháč okrem zdieľanej kancelárie, kde môžete rozbehnúť svoj projekt ponúkne počas mesiaca máj zaujímavé diskusie. Pozrite si, čo by vám nemalo ujsť ak sa chcete nielen v rámci podnikania dostať na ďalší level.

14.5.2019 (utorok) - 09:00 - Značka je príbeh

  • Budovanie dlhodobo úspešnej značky je vlastne príbehom – ľudským i profesionálnym. Jeho obsahom je všetko od investovania času a financií až po sprostredkovanie správnej emócie zákazníkovi. Na seminári Slovak Business Agency sa dozviete zopár trikov, ako „napísať“ svoj vlastný úspešný príbeh na základe precízneho prístupu, jasnej vízie a s minimálnymi nákladmi. Určené pre podnikateľov. Registrovať sa môžete TU.

15.5.2019 (streda) - 17:00 - Stretnutie podnikavcov Gemera a Malohontu

  • Chceš vedieť ako lepšie predávať svoje produkty a mať spokojných zákazníkov? Pripravili sme pre Vás prednášku zameranú na predajné zručnosti a získavanie nových zákazníkov s Jana Obonova. Po prednáške bude nasledovať diskusia o tom, čo funguje v regionálnych firmách. Podvečer zavŕšime networkingom, kde môžete predstaviť svoje firmy a spoznať firmy ďalších účastníkov. Večer je určený pre podnikateľov aj nepodnikateľov a všetci sú srdečne vítaní.
    Viac na Facebooku.

21.5.2019 (utorok) - 17:00 - Prvý krok na ceste k cieľu

  • Chcete nájsť samých seba? Rozhodujete sa o svojom povolaní? Hľadáte nové možnosti uplatnenia sa v zamestnaní, podnikaní? Alebo len hľadáte východisko zo zložitej životnej situácie?
    Pripravili sme pre Vás v spolupráci so Janette Horstmann zážitkový workshop, ktorého cieľom je správne identifikovať svoj cieľ a uvedomiť si, ktoré kroky je potrebné urobiť na jeho dosiahnutie. Určené pre nepodnikateľov alebo začínajúcich podnikateľov.
    Viac na Facebooku.

23.5.2019 (štvrtok) -17:00 - Aftereska - Odliv mozgov z regiónu

  • V máji sa uskutoční stará známa Konfereska. Už 3. ročník regionálnej multižánrovej konferencie, ktorá inšpiruje, motivuje a vyzýva mladých ľudí k zamysleniu sa. Nad sebou, svojimi cieľmi, záujmami a hodnotami, nad priestorom, v ktorom žijú, ale aj nad aktuálnymi spoločenskými problémami. U nás na KRUHÁČI pripravíme, už z názvu vyplývajúc, pokračovanie tejto populárnej akcie. Privítame Moniku Šteskovú, zakladateľku Agentúry pre rozvoj Gemera a Paliho Sibylu, bývalého riaditeľa Nadácie Zastavme korupciu a budeme sa rozprávať o odlive mozgov z regiónov. Určené pre všeobecnú verejnosť. Info nájdeš aj na Facebooku.

Zdroj: Rimava.sk, Kruháč


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross