No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Letisko Boľkovce žilo Teatro Power Festom (video a fotogaléria)

BOĽKOVCE – Nablýskané Lamborghini Huracán, motocykle s výkonom do 500 konských síl, najrýchlejší dízlák, sedemstokoňová limuzína Audi S8 i najrýchlejšie auto na Slovensku - vyše tisíckoňový Nissan GT-R.

Aj tieto mašiny mohli obdivovať návštevníci sobotného Teatro Power Festu na letisku v Boľkovciach.

Akcia sa po prestávke znovu vrátila do šprintérskeho kalendára a ponúkla poriadnu dávku súbojov nabúchaných dvoj- i štvorkolesových mašín a aj tradične pestrý sprievodný program.

Článok pokračuje pod reklamou„Sme radi, že tu môžeme byť, aj keď musíme rešpektovať opatrenia, ktoré osobne považujem za nezmyselné, ale čo už. Dúfame, že tohtoročná sezóna bude lepšia ako vlani. Prvé kolo sme mali v Maďarsku, kde sa pretekári viditeľne tešili na novú sezónu. Účasť v Boľkovciach to len potvrdzuje,“ povedal Peter Kovács, podpredseda Slovenskej šprintérskej asociácie.

Akcia bola dejiskom 2. kola slovenského šprintérskeho šampionátu 2021/MSR SAMŠ + SMF a 4. kola maďarského šprintérskeho šampionátu + extra trieda Škoda street.

VIDEO Z TEATRO POWER FESTU SI POZRITE KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

Na boľkovskom asfalte zvíťazila aj motorkárka Vivien Karádi z Maďarska. „K motorkám mám blízko od detstva, vďaka mojej rodine. Na dvoch kolesách si najviac užívam adrenalín, ale vychutnávam si všetko okolo. Práve pre to to robím,“ povedala.

Boľkovský Power Fest okrem šprintérskych súbojov ponúkol zraz a súťaž Show&Shine Slovakia, 2. kolo šampionátu Abarth 500 Sprint Cup, meranie akustického tlaku audio a výfukov Audio Cup Slovakia, Cabrio meeting a tradičnú motokaskadérsku šou.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross