No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lučenecká spoločnosť Agrospa uspela v súťaži Firma roka 2022

Štefan Paučo. Foto: FB Agrospa s. r. o.

LUČENEC – Spoločnosť Agrospa uspela v súťaži Firma roka 2022, ktorú organizuje vydavateľstvo Alert. Lučeneckú firmu ocenili za podporu a rozvoj podnikania v regióne, pričom vlani v rovnakej súťaži obsadila druhé miesto v kategórii maloobchod.

Certifikát na tohtoročnom slávnostnom galavečere prevzal majiteľ Agrospy Štefan Paučo.

„Je to pre nás vzácne ocenenie a zároveň veľká motivácia naďalej na sebe pracovať a zlepšovať sa vo všetkých smeroch. V čase tohoto rozhovoru dostávame od zákazníkov a známych mnoho gratulácií a veľmi pekných slov. Všetci vo firme vieme, že nás čaká ešte dlhá a svojím spôsobom nekonečná cesta na sebazlepšovaní sa ako v oblasti firmy, tak aj v oblasti medziľudských vzťahov. Obzvlášť v tejto náročnej dobe je veľmi dôležité tvoriť jednotný celok a súdržný tím. Vďaka tomu sa dajú dosahovať aj spoločné úspechy a ciele,“ zhodnotil pre portál Novohradske.sk Štefan Paučo.

Článok pokračuje pod reklamou


Firma Agrospa má v Novohrade už 15-ročnú tradíciu. Na začiatku podnikania bola malá predajňa s dvomi zamestnancami, ktorá sa postupne pretransformovala do dvoch prevádzok, pričom obchodná plocha jednej z nich pokrýva 1 200 metrov štvorcových. Spoločnosť dnes v Lučenci zamestnáva desať ľudí a v Krupine ďalších troch.

„Našim nosným sortimentom je predaj náhradných dielov značky ZETOR. Disponujeme množstvom skladových zásob, a to je jedným z hlavných faktorov, v ktorých vynikáme. Práca v poľnohospodárstve je ťažká a náročná. Rozhodujúcim faktorom je počasie a práve vtedy, keď to počasie umožňuje, musia farmári a družstvá zabrať, aby neprišli o svoju úrodu a stihli všetko včas. Preto je pre nás prioritou mať tovar dostupný ihneď skladom, a tým okamžite vedieť pomôcť našim zákazníkom. Snažíme sa im vždy dodať to, čo sľúbime v čo najkratšom čase, lebo v tejto brandži je to nesmierne dôležité. Klienti to ocenia lojalitou a dobrými obchodnými a už mnohokrát aj priateľskými vzťahmi,“ priblížil Štefan Paučo.


K TÉME: Rimavskosobotská firma RISO získala ocenenie v súťaži Firma roka 2022


Agrospa tiež podporuje rôzne kultúrno-spoločenské akcie v Lučenci a Novohrade, materskú školu a kúpou tovaru a služieb aj miestne firmy a predajne.

„Našim najväčším úspechom sú ľudia pracujúci v našej spoločnosti, ktorí sú základným kameňom spoločného úspechu. Dennodenne sa podieľajú na všetkých dôležitých oblastiach vo fungovaní firmy a vytvárajú spolu jeden komplexný a ucelený tím, za čo im patrí veľké poďakovanie. Už od začiatku fungovania spolupracujeme s tromi nosnými dodávateľmi obchodného tovaru, s ktorými sme si za ten čas vytvorili nadštandardné vzťahy. Zákazníci sa k nám neustále vracajú a stále pribúdajú noví, čo je pre nás dlhodobým úspechom a tou najlepšou odmenou za snahu,“ uzavrel majiteľ spoločnosti Agrospa.

Súťaž Firma roka organizuje vydavateľstvo Alert, do ktorého portfólia patrí časopis Úspešní manažéri či knihy o významných slovenských podnikateľoch. Cieľom je spropagovať a verejne oceniť úspešné slovenské spoločnosti a ich majiteľov, ktorí významne prispievajú k celkovému zlepšovaniu podnikateľského prostredia na Slovensku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross