No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ľudia s príbehom statočnej práce - NOVÁ CESTA - ÚJ ÚT

11. novembra 2014 |  | |

novacesta-perexKtosi povedal, že pravica je rozdrobená, nedokáže sa dohodnúť, ale opak je pravdou. Len zdravá pravica v rôznorodosti svojich názorov, koexistencii, dokáže dospieť k harmónii. Dokáže spolu komunikovať, navzájom sa rešpektovať a hlavne dodržať slovo.

Po tieto dni sa Vám snažili kandidáti na poslancov pravicovej koalície vysvetliť svoje zámery budúcej práce v mestskom parlamente.

Každý po svojom, každý za seba a predsa všetci spoločne s jednotnou myšlienkou. Volebný program pravice nie je postavený na nereálnych sľuboch, ale na reálnych možnostiach, aké mesto má. Nespoliehame sa na reálnu či nereálnu pomoc súčasnej vlády, ktorá by mala pomáhať hlavne regiónu takému ako je Rimavská Sobota, bez ohľadu na to, kto je primátorom mesta. Ak vláda demonštruje svojim správaním, že svoju pomoc poskytne len mestám, kde na stoličke primátora sedí správny človek zo správnej politickej strany, je to VYDIERANIE slušných občanov, predsa žiadna vláda nerozdeľuje svoje peniaze, ale peniaze daňových poplatníkov, teda nás všetkých, ktorí tvrdo pracujeme.

Reálne možnosti sú tie, ktoré nám v ťažkej situácii naznačila životná cesta práve týchto ľudí, ktorí sa o Vaše hlasy uchádzajú. Všetci majú v tvárach vpísaný svoj životný príbeh, spätý s mestom a okresom.

Nazvime teda týchto : Ľudia s príbehom statočnej práce.

Nebudem menovite hovoriť o každom z týchto kandidátov, to by mali urobiť voliči a odovzdať si svoje skúsenosti medzi sebou. Pozrime sa teda do jednotlivých volebných obvodov, medzi kandidátmi, ktorí sa uchádzajú o Vaše hlasy sú učitelia, ktorí vychovávajú ďalšiu generáciu. Stavební technici, ktorí postavili v meste budovy, priviedli elektrinu do vašich domácností. Poľnohospodári, ktorí pestujú a spracúvajú jedinečné hrozno a iné ovocie. Spracovatelia poľnohospodárskych produktov do vynikajúcich a jedinečných džemov. Lekár, ktorý sa dokázal svojou šikovnosťou a pracovitosťou presadiť v cudzej krajine, obľúbil si ju ako svoju vlasť a so svojimi skúsenosťami má čo ponúknuť nášmu mestu. Zabezpečuje lekársku pohotovosť v okrese, dopravu chorých pacientov. Majiteľ taxislužby, ktorú každý z nás využíva. O každom z týchto 15 ľudí sa dá hovoriť, za každým z týchto ľudí je príbeh statočnej a dlhoročnej práce pre toto mesto.

Sú to tí, ktorí išli svojou vlastnou cestou, cestou statočnej práce a tvorenia hodnôt, tí teraz chcú svoje skúsenosti uplatniť v riadení mesta. Sú to ľudia, ktorí aj napriek minimálnej pomoci zvonku vybudovali svoj vlastný svet a zamestnávajú spoločne stovky živiteľov rodín z mesta a okolia. Aj napriek ťažkej situácii zabezpečujú chlieb pre mnohých z Vás.

Hrdosť je im vlastná a húževnatosť základnou povahovou črtou. Ich životný príbeh je pre mnohých z Vás zárukou krajšieho mesta.

Verím, že sa rozhodnete správne a v sobotu 15.11.2014 dáte hlas pravicovej koalícii

NOVA, OKS,OĽANO,KDS,SAS, SMK-MKP.

B. Veselko, predseda OKC NOVA Rim. Sobota

Súvisiace články:

Nová cesta bilbord

Kliknite pre väčšie rozlíšenie

Zdroj: B. Veselko - PR Článok - platená inzercia.

Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross