No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Máte poslednú šancu zapojiť sa do našej fotosúťaže. Vyhrať môžete skvelé ceny, v hre je aj víkendový pobyt v prostredí Vysokých Tatier

15. augusta 2022 | |  | 

Už len dnes do 12:00 hod. môžete posielať fotky do 2. ročníka našej fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont. Čas sa naozaj kráti, neváhajte a zapojte sa do súťaže snímok, ktoré prezentujú náš región. Okrem obdivu verejnosti môžete získať aj jednu z cien, ktoré do fotosúťaže venovali naši sponzori.

Čaro prírodyKultúra mojimi očamiMestá a obce našich okresovZaujímavosti a zábava - to sú štyri kategórie fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont. Máte vo svojom archíve fotku, ktorá by zožala úspech? Neváhajte a pošlite nám ju. Získať môžete aj hlavnú cenu súťaže. Je ňou víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota.

Článok pokračuje pod reklamou


Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava. Dajte si záležať, pretože o víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile na sociálnej sieti Facebook.

Pravidlá sú jednoduché – čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k hlavnej cene tejto súťaže.

Zapojiť do súťaže sa môžete jednoducho. Všetky informácie o pravidlách súťaže, ako sa zapojiť a aké povinné prílohy je potrebné zaslať spolu s fotografiami, sa dočítate na tomto odkaze.

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.

Vyhrať môžete aj tieto ceny:

Na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Novohrad. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Poltár, Lučenec alebo Veľký Krtíš? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross