No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mikuláš rozdával tento rok sladké dobroty na zimnom štadióne

mikulas-16Pár dní pred dlho očakávaným dňom plného sladkostí mali niektoré deti to šťastie stretnúť sa s Mikulášom. Počas týždňa navštívil stredoškolákov, súťaž dobrovoľných hasičov a v piatok popoludní, 4. decembra, sa zastavil po svojej dlhej ceste zo Severného pólu po prvýkrát aj na Zimnom štadióne v Rimavskej Sobote. Stretnutie s Mikulášom na „Zimáku“ organizovalo Centrum voľného času v Rimavskej Sobote. Pán s bielou bradou však neprišiel sám, deti mohli na vlastné oči vidieť anjelika spolu s čertom ako aj zimnú vílu.

Na podujatí nechýbali ani balíčky plné dobrôt od Mikuláša. Odmenil aj deti, ktoré si so sebou priniesli vlastnoručne zhotovené mikulášske vrecúško. Nechýbali ani rôzne hry a súťaže pre tých najmenších, ale ani spev či tanec. Svoje umenie na ľade ukázali aj rimavskosobotskí hokejisti, ich zručnosti všetci prítomní, malí i veľkí, sledovali so zatajeným dychom. O náladu sa postarali aj deti, ktoré zatancovali na rytmy Zumby. Náladu spestrilo aj číslo mažoretky z CVČ Relax Rimavská Sobota.

Po rozdaní sladkých balíčkov sa Mikuláš ponáhľal za ďalšími deťmi, aby stihol obdarovať všetky, ktoré nemohli prísť na stretnutie s ním.

advent-01

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross