Miloš Kelemen je zatiaľ najproduktívnejším hráčom play-off, proti víťazovi základnej časti rozhodol gólom a nájazdom

24. marca 2022 | | |  |
Miloš Kelemen v tíme BK Mladá Boleslav. Foto: bkboleslav.cz

MLADÁ BOLESLAV - Lučenecký hokejista Miloš Kelemen hviezdil v treťom štvrťfinálovom zápase českej extraligy. So svojím tímom BK Mladá Boleslav vyhral 3:2 po nájazdoch nad víťazom základnej časti Hradec Králové.

Kelemen otváral skóre na začiatku druhej tretiny. V 23. minúte nahadzoval puk pred bránu Kiviaha a poslal svoj tím do vedenia. V riadnom hracom čase sa zápas skončil nerozhodne 2:2.

V predĺžení nepadol žiaden gól a o všetkom sa rozhodovalo v samostatných nájazdoch. V nich bol hrdinom práve Miloš Kelemen, ktorý v siedmej sérii premenil svoj pokus.

PRIPOMEŇME SI: FOTO: Na lučenskom námestí privítali bronzového medailistu Miloša Kelemena

V play-off tak Mladá Boleslav vedie nad víťazom základnej časti 2:1 na zápasy. Hrá sa na štyri víťazné duely. Boleslav musela bojovať aj v osemfinále, kde si poradili s Plzňou 3:2 na zápasy.

Zaujímavosťou je, že najproduktívnejším hráčom play-off je zatiaľ práve Kelemen, ktorý nazbieral už osem kanadských bodov za päť gólov a tri asistencie.